Povezane vesti
Policija presrela taksi i kod putnika zaplenila drogu
Nova 10.11.2020
Policija u Čačku uhapsila je B. D. (41) iz okoline Čačka, zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Kako se navodi u saopštenju MUP, policija je kod D. B. koji se prevozio u jednom taksi… »
Uhapšen muškarac kod kojeg je pronađeno 4,5 kilograma marihuane
RTS 10.11.2020
Muškarac B. D. iz okoline Čačka uhapšen je jer je kod njega i u njegovoj kući pronađeno više od 4,5 kilograma marihuane, saopšteno je iz MUP-a. Policija je kod D. B. koji se prevozio u taksi vozilu pronašla sedam paketića sa više od 1,1… »
Optužnica protiv požarevljanina u dvorištu sadio marihuanu za prodaju
Večernje novosti 10.11.2020
PROTIV M.M. (47) iz okoline Požarevca, Više javno tužilaštvo podiglo je optužnicu zbog sumnje da je izvršio krivično delo proizvodnja opojnih droga, za koje je zaprećena kazna od tri do 12 godina zatvora. On je uhapšen 16. septembra ove godine… »
Više tužilaštvo u Požarevcu podiglo optužnicu zbog proizvodnje marihuane
Danas 10.11.2020
Više javno tužilaštvo u Požarevcu podiglo je optužnicu protiv Miodraga Maksića (47) iz Dubravice, zbog sumnje da se bavio proizvodnjom opojnih droga – marihune. Za ovo delo zaprećena je kazna od 3 do 12 godina zatvora. On je za ovo delo uhapšen… »
Vesti dana »

I slavija i skupština: Protest studenata na dve lokacije, studentkinja objasnila, evo šta je tačan plan
Blic pre 16 minutajoš 41 povezana

Počelo okupljanje studenata u blokadi, saobraćaj obustavljen u velikom delu Beograda
RTV pre 17 minutajoš 81 povezana

Kako je izgledao doček studenata u Beogradu: Crveni tepih i medalje za pešake, napad na Elektrotehničkom fakultetu
Nova ekonomija pre 58 minutajoš 10 povezanih

Tužilac Stefanović: Pratimo situaciju, nasilje neće biti tolerisano
NIN pre 52 minutajoš 13 povezanih