Povezane vesti

Bahati ćaletov sin slupao zlatnog poršea i bio sa pola estrade: Tvrdi da je poznata pevačica tražila savet od makroa!

Bahati ćaletov sin slupao zlatnog poršea i bio sa pola estrade: Tvrdi da je poznata pevačica tražila savet od makroa!

Mondo 10.11.2020
Ističe da sve one njega jure! Ističe da sve one njega jure! Nikola Keljanović (21) u centar pažnje došao je kada je objavio snimak sa Novog Beograda, gde je slupao zlatnog "poršea" kog vozi već neko vreme. Ovaj mlad i očigledno vrlo bahat momak… »
"Bio sam sa pola estrade, jedna pevačica je pozvala makroa i rekla...": Bahati momak koji je slupao "poršea" opet šokira…

"Bio sam sa pola estrade, jedna pevačica je pozvala makroa i rekla...": Bahati momak koji je slupao "poršea" opet šokira…

Blic 10.11.2020
Nikola Keljanović, bahati momak koji je u centar pažnje dospeo kada je u Beogradu slupao zlatnog "poršea", nastavlja da šokira sramnim izjavama. Kako je sada ispričao, navodno je imao afere sa mnogim pevačicama sa estrade. - Bio sam sa pola estrade… »
"Ćaletov sin" o početku poznate srpske pevačice: Otišla je kod makroa i rekla da hoće da se probije!

"Ćaletov sin" o početku poznate srpske pevačice: Otišla je kod makroa i rekla da hoće da se probije!

Telegraf 10.11.2020
- Jedna sada poznata pevaica pozvala je makroa i rekla je: "Ja hoću da se probijem. Možeš li da me naučiš kako se radi to i to" - tvrdi Nikola. Nikola Keljanović u centar pažnje došao je kada smo ga nedavno snimili kod Delta sitija, gde je slupao… »

Vesti dana »