Povezane vesti
Demokrate osvojile većinu u Predstavničkom domu Kongresa: Njihovi kandidati pobedili u Vašingtonu, Arizoni i Kaliforniji
Kurir 11.11.2020
Američka Demokratska stranka osigurala je većinu u Predstavničkom domu Kongresa pošto je osvojila najmanje 218 mesta, javio je AP. Demokrate su osigurale većinu nakon što su, prema navodima agencije, njihovi kandidati pobedili u Vašingtonu, Arizoni i… »
Demokrate obezbedile većinu u Predstavničkom domu
RTV 11.11.2020
VAŠINGTON - Demokratska stranka obezbedila je kasno sinoć većinu u Predstavničkom domu američkog Kongresa sa najmanje 218 mandata osvojenih na izborima održanim 3. novembra, javlja AP. Iako bi demokrate mogle da osvoje još nekoliko mesta u donjem domu… »
Demokratama većina u Zastupničkom domu, neizvjesno u Senatu
Al Jazeera 11.11.2020
Velike su šanse da, uprkos pobjedi Joea Bidena na predsjedničkim izborima, republikanci zadrže većinu u Gornjem domu Kongresa. Demokratska stranka osigurala je većinu u Zastupničkom domu američkog Kongresa, s najmanje 218 mandata osvojenih na izborima… »
Vesti dana »

CIK Kosova nije sertifikovala Srpsku listu za lokalne izbore
Vesti online pre 19 minutajoš 21 povezana

Putin traži da se Ukrajina odrekne tri stvari kako bi okončao rat
Radio 021 pre 34 minutajoš 23 povezane

Netanjahu najavljuje početak pregovora o oslobađanju talaca dok se nastavlja plan zauzimanja Gaze
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 31 povezana

Ruski budžetski deficit raste: Moskovska fiskalna politika pod ekonomskim pritiskom
Blic pre 4 satijoš 49 povezanih