Povezane vesti

Predsednik Višeg suda: Nemamo suđenja za visoku korupciju

Predsednik Višeg suda: Nemamo suđenja za visoku korupciju

Nova ekonomija 11.11.2020
Predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović ocenio je da republička javna tužiteljka Zagorka Dolovac svojim medijskim nastupima šalje poruku da je Srbija kao skandinavska zemlja blagostanja, ali da se u sudu kojim predsedava ne obrađuje… »
Predsednik suda: Za Dolovac sve kao da “cveta cveće”

Predsednik suda: Za Dolovac sve kao da “cveta cveće”

Nova 11.11.2020
Predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović izjavio je da kada se čitaju intervjui republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac deluje je Srbija skandinavska zemlja blagostanja, "gde cveta cveće" i gde je potpuna idila. “Da se ne… »
Predsednik Višeg suda Stepanović: Dolovac daje izjave kao da živimo u Skandinaviji, nemamo suđenja za visoku korupciju

Predsednik Višeg suda Stepanović: Dolovac daje izjave kao da živimo u Skandinaviji, nemamo suđenja za visoku korupciju

Radio 021 11.11.2020
"Da se ne lažemo, mi nemamo nijedan slučaj visoke korupcije u Višem sudu. Ja nisam u situaciji da vam kažem – mi smo imali člana srpske vlade, mi smo imali direktora javnog preduzeća (kojima se sudi)", kaže predsednik Višeg suda u Beogradu i… »
Predsednik Višeg suda: Slušajući Dolovac - utisak da je u Srbiji blagostanje

Predsednik Višeg suda: Slušajući Dolovac - utisak da je u Srbiji blagostanje

N1 Info 11.11.2020
Predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović izjavio je da kada se čitaju intervjui republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac deluje da je Srbija skandinavska zemlja blagostanja, "gde cveta cveće" i gde je potpuna idila. "Da se ne… »
Predsednik Višeg suda: Kada čitate intervjue Dolovac, deluje kao da je u Srbiji blagostanje

Predsednik Višeg suda: Kada čitate intervjue Dolovac, deluje kao da je u Srbiji blagostanje

Danas 11.11.2020
Predsednik Višeg suda u Beogradu Aleksandar Stepanović izjavio je da kada se čitaju intervjui republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac deluje je Srbija skandinavska zemlja blagostanja, „gde cveta cveće“ i gde je potpuna idila. „Da se ne… »

Vesti dana »