Povezane vesti

Mirku Vasiljević godinama niko ne zove za snimanja: "Ne znam zašto je to tako", a evo šta Vujadin dugo insistira da ona…

Mirku Vasiljević godinama niko ne zove za snimanja: "Ne znam zašto je to tako", a evo šta Vujadin dugo insistira da ona…

Blic 11.11.2020
Gostujući u emisiji "Balkanskom ulicom" Mirka Vasiljević osvrnula se na to što je već nekoliko godina bez angažmana u serijama i filmovima i otkrila da je Vujadin Savić odavno pritiska da se venčaju. - Nemam poziva za snimanja, ne znam zašto je to… »
Mirka Vasiljević priznala zašto je više ne angažuju i ko je kriv zbog toga

Mirka Vasiljević priznala zašto je više ne angažuju i ko je kriv zbog toga

Vesti online 11.11.2020
Trenutno živi na relaciji Beograd-Kipar. „To što ja imam troje dece ne znači da ja sad samo treba da budem majka. Naravno, na prvom mestu sam njima majka, ali u mom poslovnom delu ja nisam prvo majka, nego sam glumica, a kod kuće sam prvo majka“… »
Mirka Vasiljević priznala da su joj tri žene promenile život, pa otkrila istinu o tome zašto više ne glumi

Mirka Vasiljević priznala da su joj tri žene promenile život, pa otkrila istinu o tome zašto više ne glumi

Blic 11.11.2020
Mirka Vasiljević govorila je o svom odrastanju, porodici, ali i o glumačkom poslu. - Kod mene je u životu sve ispalo kako valja, iako sam dete devedesetih. Imala sam sreću jer su mi baka i deka sa majčine strane živeli u Nemačkoj, tamo sam išla i… »
Balkanskom ulicom: gost Mirka Vasiljević – 13. epizoda

Balkanskom ulicom: gost Mirka Vasiljević – 13. epizoda

Nova 11.11.2020
"To što ja imam troje dece ne znači da ja sad samo treba da budem majka. Naravno, na prvom mestu sam njima majka, ali u mom poslovnom delu ja nisam prvo majka, nego sam glumica, a kod kuće sam prvo majka" rekla je glumica Mirka Vasiljević u razgovoru… »

Vesti dana »