Povezane vesti

"Dr Kona na kolac": Uklonjen sraman grafit u Novom Sadu, hitna reakcija nadležnih

"Dr Kona na kolac": Uklonjen sraman grafit u Novom Sadu, hitna reakcija nadležnih

Telegraf 11.11.2020
Na stambenoj zgradi je bila j<e napisana uvredljiva poruka upućena doktoru Predragu Konu, članu Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa, sa precrtanom Davidovom zvezdom. U Novom Sadu je na uglu Jovana Dučića i Bate Brkića, na fasadi jedne od… »
Lekarska komora: Kazniti one koji pozivaju na linč doktora Kona

Lekarska komora: Kazniti one koji pozivaju na linč doktora Kona

Slobodna Evropa 11.11.2020
Lekarska komora Srbije osudila je ispisivanje uvredljivog grafita u Novom Sadu, koji je upućen epidemiologu i članu Kriznog štaba Srbije, doktoru Predragu Konu, a koji je osvanuo 11. novembra na fasadi jedne novosadske zgrade. Antisemitski grafit sa… »
Grafit mržnje protiv dr Kona: Antisemitska poruka osvanula na fasadi zgrade u Novom Sadu, Vučević oštro osudio ovaj sraman…

Grafit mržnje protiv dr Kona: Antisemitska poruka osvanula na fasadi zgrade u Novom Sadu, Vučević oštro osudio ovaj sraman…

Večernje novosti 11.11.2020
UVREDLjIVI grafit antisemitskog sadržaja, usmeren protiv epidemiologa dr Predraga Kona, osvanuo je jutros na fasadi stambene zgrade na novosadskom Novom naselju. Zasad nepoznati kreator uvredljive poruke sprejom je ispisao „Dr Kona na kolac“ a ispod… »
Vučević: Prvenstveno kao čoveka, duboko me uznemio uvredljiv grafit protiv jednog od heroja našeg vremena dr Kona

Vučević: Prvenstveno kao čoveka, duboko me uznemio uvredljiv grafit protiv jednog od heroja našeg vremena dr Kona

Kurir 11.11.2020
NOVI SAD - Kao gradonačelnika Novog Sada, ali prvenstveno kao čoveka, duboko me uznemio uvredljiv grafit antisemitskog sadržaja protiv jednog od heroja našeg vremena dr Predraga Kona, i cele jevrejske zajednice. - Siguran sam da je to delo bolesnog… »

Vesti dana »