Povezane vesti

Ovo je smešno: Lukas zove Mariniku da se testiraju na drogu

Ovo je smešno: Lukas zove Mariniku da se testiraju na drogu

Nova 11.11.2020
Folk pevač Aca Lukas organizovao je danas konferenciju za medije povodom novog albuma i nedavne skandalozne emisije Hit tvit, u kojoj je kao gost brutalno izvređao novinarku N1, Žaklinu Tatalović. Iako se na konferenciji izvinio Tatalović i… »
(Video) "moja reakcija je bila neprimerena": Nakon sramnih uvreda Aca Lukas se javno izvinio novinarki N1

(Video) "moja reakcija je bila neprimerena": Nakon sramnih uvreda Aca Lukas se javno izvinio novinarki N1

Blic 11.11.2020
Pevač Aca Lukas javno se izvinio novinarki televizije N1 Žaklini Tatalović, zbog sramnih uvreda koje je u nedelju uveče izrekao na njen račun u emisiji "Hit Tvit" na TV "Pink". - Ja se sada javno izvinjavam novinarki Žaklini Tatalović, moja… »
Vi ste ja*are: Izvinjenje Žaklini, pa opet uvrede novinarima

Vi ste ja*are: Izvinjenje Žaklini, pa opet uvrede novinarima

Nova 11.11.2020
Folk pevača Aca Lukas, organizovao je danas konferenciju za medije povodom novog albuma i nedavne skandalozne emisije Hit Tvit u kojoj je, kao gost, najstrašnije isprozivao novinarku N1 Žaklinu Tatalović. Iako se na konferenciji izvinio Tatalović i… »
Lukas: Niko iz SNS mi nije čestitao na izjavi o Žaklini

Lukas: Niko iz SNS mi nije čestitao na izjavi o Žaklini

Nova 11.11.2020
Pevač Aca Lukas danas je organizovao konferenciju za medije, za koju unapred niko nije sa sigurnošću mogao da zna povod. Iako su mnogi pomislili da će to biti njegovo sramotno gostovanje u emisiji "Hit tvit", kada je novinarki N1 Žaklini Tatalović… »
Licemerno izvinjenje Ace Lukasa Žaklini Tatalović

Licemerno izvinjenje Ace Lukasa Žaklini Tatalović

Nova 11.11.2020
Folker Aca Lukas organizovao je konferenciju za štampu nakon što je javno u emisiji na sraman način komentarisao novinarku N1, Žaklinu Tatalović. U svom obraćanju javnosti, Lukas je prvo najavio svoj novi album, pa se tek onda izvinio novinarki… »
Kako je Marinika Tepić ućutkala Gordanu Uzelac ispred Pinka

Kako je Marinika Tepić ućutkala Gordanu Uzelac ispred Pinka

Nova 11.11.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić održala je juče konferenciju za medije ispred zgrade televizije Pink nakon što je u emisiji "Hit tvit", koja se emituje na pomenutoj televiziji, pevač Aca Lukas izvređao novinarku televizije N1… »
Biković Lukasu: Ko god da si, ne možeš tako, Žaklina je žena

Biković Lukasu: Ko god da si, ne možeš tako, Žaklina je žena

Nova 11.11.2020
Poznati glumac Miloš Biković podržao je novinarku N1 televizije Žaklinu Tatalović, koju je u nedelju veče, u emisiji "Hit Tvit" izvređao folker Aca Lukas. Biković je na svom Tviter nalogu pružio javnu podršku novinarki i stao je u njenu odbranu… »

Vesti dana »