Povezane vesti
Rade Bulatović za Nova.rs: Neću biti Selakovićev gensek
Nova 11.11.2020
Rade Bulatović, bivši ambasador Srbije u Ukrajini i nekadašnji direktor BIA, u izjavi za Nova.rs demantuje medijske navode da će biti imenovan za generalnog sekretara Ministarstva spoljnih poslova. Upitan da li će biti imenovan na neku drugu… »
Rade Bulatović postaje generalni sekretar MSP-a?
Danas 11.11.2020
Kontroverzni diplomata dobija visoku poziciju u vladi, tvrdi se u političkim krugovima Bivši ambasador Srbije u Ukrajini Rade Bulatović biće imenovan za generalnog sekretara Ministarstva spoljnih poslova, koje odnedavno predvodi Nikola Selaković… »
Vesti dana »
![Studenti blokirali naplatnu rampu Niš – sever na ulazu u grad: „Da bi krenulo mora da stane“](https://nstatic.net/665/38942665dkdkdf.jpg)
Studenti blokirali naplatnu rampu Niš – sever na ulazu u grad: „Da bi krenulo mora da stane“
Danas pre 32 minutajoš 12 povezanih
![Trosatne blokade puteva u Novom Sadu okončane porukom: 100 dana – 0 odgovora](https://nstatic.net/703/38943703zudhhh.jpg)
Trosatne blokade puteva u Novom Sadu okončane porukom: 100 dana – 0 odgovora
Beta pre 19 minutajoš 61 povezana
![Jutro uveliko odmaklo, a Srbija i dalje u debelom minusu! Nema grada da je iznad nule, vetar probija do kostiju, evo kad staje…](https://nstatic.net/756/38942756yotetn.jpg)
Jutro uveliko odmaklo, a Srbija i dalje u debelom minusu! Nema grada da je iznad nule, vetar probija do kostiju, evo kad staje košava i kad stiže sneg!
Kurir pre 5 satijoš 19 povezanih
![Glasanje na Kosovu protiče mirno, zabeležene nepravilnosti na severu](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Glasanje na Kosovu protiče mirno, zabeležene nepravilnosti na severu
N1 Info pre 7 minutajoš 64 povezane