Povezane vesti

Ovaj virus je užasan, ćerka i ja se ne mičemo iz kreveta: Suzana svaki dan prima infuziju i vade joj krv

Ovaj virus je užasan, ćerka i ja se ne mičemo iz kreveta: Suzana svaki dan prima infuziju i vade joj krv

Mondo 11.11.2020
Kreatorka se oglasila i otkrila kako se oseća. Kreatorka se oglasila i otkrila kako se oseća. Modna kreatorka, Suzana Perić i njena ćerka Tifani obolele su od korona virusa. Suzana je bila odgovorna prema sebi i drugima, te čim je osetila blagu… »
Suzana o teškoj borbi njene ćerke i nje protiv korona virusa: Ne mičemo iz kreveta, na infuziji smo

Suzana o teškoj borbi njene ćerke i nje protiv korona virusa: Ne mičemo iz kreveta, na infuziji smo

Telegraf 11.11.2020
- Pored stvarno užasnih simptoma, bolova u mišićima, mučnine, temperature, tu je i briga za moju ćerku, za mamu i tatu koji su dva sprata ispod nas - rekla je Perićeva. Dizajnerka Suzana Perić otkrila je kako izgleda njena borba sa koronom, te… »
Suzana Perić zaražena koronom: "Ćerka i ja svakog dana primamo infuzije, vade nam krv. Ovo je užasno!"

Suzana Perić zaražena koronom: "Ćerka i ja svakog dana primamo infuzije, vade nam krv. Ovo je užasno!"

Blic 11.11.2020
Suzana Perić i njena ćerka Tifani, zaražene su koronom, a kreatorka otkriva da ni ona ni ćerke već nedeljama ne mogu da ustanu iz kreveta. - Ovaj virus je užasan. Tifani i ja smo već dve i po nedelje bolesne, ne mičemo se iz kreveta. Svaki dan… »

Vesti dana »