Povezane vesti

Maljković pred Litvaniju: Znate da sam osoba koja ne trpi nikakvu vrstu kuknjave i plača

Maljković pred Litvaniju: Znate da sam osoba koja ne trpi nikakvu vrstu kuknjave i plača

Sportski žurnal 11.11.2020
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije sutra igra protiv prvu od dve kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo 2021. u "balonu" u Istanbulu. Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je danas da će njena ekipa… »
Maljković: Čudne situacije ispred nas, ali nije prvi put

Maljković: Čudne situacije ispred nas, ali nije prvi put

Nova 11.11.2020
Marina Maljković, selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije, rekla je da tim ide na pobedu u duelu protiv Litvanije u kvalifiakacijama za Evropsko prvenstvo. Košarkašice Srbije u četvrtak od 16 sati odigraće prvu od dve kvalifikacione… »
Ivon Anderson: Košarkaška kultura u Srbiji jedina može da se uporedi sa američkom

Ivon Anderson: Košarkaška kultura u Srbiji jedina može da se uporedi sa američkom

Sportski žurnal 11.11.2020
Novo ime u našem timu je 30-godišnja Amerikanka Ivon Anderson, plejmejker italijanske Venecije. – Veoma sam uzbuđena i počastvovana što sam postala deo ovog tima i države. Fokusirane smo na pripreme. Očekujemo poteškoće, jer ćemo igrati protiv… »

Vesti dana »