Povezane vesti

Dr Valentina Mileusnić nakon posthumnog odlikovanja svog supruga: "Osećanja su mi pomešana, pored ponosa osećam i veliku…

Dr Valentina Mileusnić nakon posthumnog odlikovanja svog supruga: "Osećanja su mi pomešana, pored ponosa osećam i veliku…

Blic 12.11.2020
Povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu dodeljena su priznanja pojedincima i institucijama koji su doprineli borbi protiv kovida-19. Pored brojnih ličnosti, zlatnom medaljom za zasluge posthumno je odlikovan i doktor Milan Mileusnić… »
Vučićevo ordenje po političkom ključu

Vučićevo ordenje po političkom ključu

Danas 12.11.2020
Predsednik Srbije juče odlikovao pojedince i institucije koji su se istakli tokom borbe na suzbijanju korone Povodom obeležavanja Dan primirja u Prvom svetskom ratu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je juče odlikovanja zaslužnim… »
Vučić: Beskrajno sam zahvalan našim herojima

Vučić: Beskrajno sam zahvalan našim herojima

Nova 12.11.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da je beskrajno zahvalan herojima kojima su uručena odlikovanja zbog zasluga u borbi protiv koronavirusa. “Beskrajno sam zahvalan našim herojima”, napisao je sinoć Vučić na zvaničnom Tviter nalogu… »
"Beskrajno sam zahvalan našim herojima": Vučić zahvalio ljudima kojima su danas uručena odlikovanja

"Beskrajno sam zahvalan našim herojima": Vučić zahvalio ljudima kojima su danas uručena odlikovanja

Blic 11.11.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da je beskrajno zahvalan herojima kojima su uručena odlikovanja zbog zasluga u borbi protiv korona virusa. - Beskrajno sam zahvalan našim herojima - napisao je Vučić na zvaničnom Tviter nalogu… »

Vesti dana »