Povezane vesti

Lider Hezbolaha: Zadovoljan sam Trampovim ponižavajućim padom, ne nasedajte na njegove štosove!

Lider Hezbolaha: Zadovoljan sam Trampovim ponižavajućim padom, ne nasedajte na njegove štosove!

Pravda 12.11.2020
Lider libanskog Hezbolaha Sajed Hasan Nasralah rekao je danas da je zadovoljan "ponižavajućim padom" predsednika SAD Donalda Trampa, ali i poručio regionalnim saveznicima da "ne nasedaju na štosove SAD ili Izraela" do kraja njegovog mandata. Nasralah… »
Nasrallah zadovoljan zbog Trumpovog 'ponižavajućeg pada'

Nasrallah zadovoljan zbog Trumpovog 'ponižavajućeg pada'

Al Jazeera 12.11.2020
Lider libanskog Hezbollaha opisao je aktuelnu američku administraciju jednom od najgorih, ako ne i najgorom, u historiji SAD-a. Lider libanskog Hezbollaha Sayyed Hassan Nasrallah je izjavio kako je zadovoljan "ponižavajućim padom" predsjednika SAD-a… »
Drago mi zbog trampovog ponižavajućeg pada: Lider Hezbolaha osuo paljbu i po bivšem i po budućem predsedniku SAD

Drago mi zbog trampovog ponižavajućeg pada: Lider Hezbolaha osuo paljbu i po bivšem i po budućem predsedniku SAD

Večernje novosti 11.11.2020
LIDER libanskog Hezbolaha Sajed Hasan Nasralah rekao je danas da je zadovoljan "ponižavajućim padom" predsednika SAD Donalda Trampa, ali i poručio regionalnim saveznicima da "ne nasedaju na štosove SAD ili Izraela" do kraja njegovog mandata. Nasralah… »

Vesti dana »