Povezane vesti

"Znam da je bio bolestan. Tad je već izgubio glas, sedeo je u fotelji..." Mirko Babić umro, Aljoša Vučković i Feđa…

"Znam da je bio bolestan. Tad je već izgubio glas, sedeo je u fotelji..." Mirko Babić umro, Aljoša Vučković i Feđa…

Blic 12.11.2020
Glumac Mirko Babić poznatiji kao Dragojlo iz serije "Selo gori, a baba se češlja" umro je u 72. godini, a kolege Aljoša Vučković i Feđe Stojanović prisetili su se poslednjeg susreta sa njim. - Bili smo kolege i Mirko je moj dobar drug i mnogo mi… »
Preminuo glumac Mirko Babić

Preminuo glumac Mirko Babić

Nova 12.11.2020
Srpski glumac Mirko Babić umro je u 72. godini, a tužne vesti potvrdio je njegov kolega Radoš Bajić. “Osvanuo je težak, tužan i veoma sumoran dan. Srbija je ostala bez još jednog velikog čoveka. Napustio nas je moj brat, veličanstveni glumac i… »
Preminuo Mirko Babić: Čuvenog Dragojla iz serije Selo gori, a baba se češlja volela je cela Srbija, sad tuguje za njim

Preminuo Mirko Babić: Čuvenog Dragojla iz serije Selo gori, a baba se češlja volela je cela Srbija, sad tuguje za njim

Kurir 12.11.2020
Srpski glumac Mirko Babić umro je u 72. godini, a tužne vesti saopštio je njegov kolega Radoš Bajić. - Osvanuo je težak, tužan i veoma sumoran dan. Srbija je ostala bez još jednog velikog čoveka. Napustio nas je moj brat, veličanstveni glumac i… »
Preminuo glumac Mirko Babić

Preminuo glumac Mirko Babić

N1 Info 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, koji je javnosti najpoznatiji po ulozi Dragojla u seriji "Selo gori, a baba se češlja", preminuo je u 72. godini, javlja RTS. Mirko Babić je bio prvak drame najstarijeg pozorišta u Srbiji, Knjaževsko-srpskog teatra.Gledali smo ga… »

Vesti dana »