Povezane vesti

Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić pozitivan na korona virus

Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić pozitivan na korona virus

Slobodna Evropa 12.11.2020
Gradonačelnik Banjaluke (sjeverozapad BiH) Igor Radojičić pozitivan je na korona virus i nalazi se na kućnom liječenju. Na svom Twitter profilu Radojičić je u četvrtak, 12. novembra naveo da ima povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće, te… »
Gradonačelnik Banjaluke pozitivan na koronu: Prvo mu stigao negativan nalaz, sada otežano diše

Gradonačelnik Banjaluke pozitivan na koronu: Prvo mu stigao negativan nalaz, sada otežano diše

Telegraf 12.11.2020
Zaraženi i članovi Radojičićeve porodice. Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić pozitivan je na korona virus. Radojičić je na Tviteru objavio da je PCR testiranje potvrdilo prisustvo virusa korona. - Iako sam na brzom testu u utorak uveče imao… »
Gradonačelnik Banjaluke pozitivan na koronu: Radojičičć na kućnom lečenju, ima povišenu temperaturu

Gradonačelnik Banjaluke pozitivan na koronu: Radojičičć na kućnom lečenju, ima povišenu temperaturu

Večernje novosti 12.11.2020
GRADONAČELNIK Banjaluke Igor Radojičić objavio je na svom Tviter nalogu da je pozitivan na virus korona. - Iako sam na brzom testu u utorak uveče imao negativan ishod upravo sam obavešten da sam na PCR testiranju pozitivan na virus korona! Kao i… »
"Imam povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće": Gradonačelnik Banjaluke, ipak, pozitivan na koronu

"Imam povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće": Gradonačelnik Banjaluke, ipak, pozitivan na koronu

Blic 12.11.2020
Gradonačelnik Banjaluka Igor Radojičić objavio je da je, ipak, pozitivan na virus korona - Iako sam na brzom testu u utorak uveče imao negativan ishod - upravo sam obavešten da sam na PCR testiranju pozitivan na virus korona! Kao i veći deo moje… »
"Imam povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće" Gradonačelnik Banjaluke ipak pozitivan na korona virus

"Imam povišenu temperaturu i respiratorne poteškoće" Gradonačelnik Banjaluke ipak pozitivan na korona virus

Srbija danas 12.11.2020
PCR test pokazao pozitivan rezultat. Gradonačelnik Banjaluka Igor Radojičić objavio je da je, ipak, pozitivan na virus korona. - Iako sam na brzom testu u utorak uveče imao negativan ishod - upravo sam obavešten da sam na PCR testiranju pozitivan na… »

Vesti dana »