Povezane vesti

Đilasov advokat traži izuzeće sudije, ne zna se postoji li i krivični postupak

Đilasov advokat traži izuzeće sudije, ne zna se postoji li i krivični postupak

N1 Info 12.11.2020
Vladimir Todorić, advokat lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, zatražio je danas izuzeće sudije u procesu njegovom klijentu za kršenje zabranje kretanja u vreme vanrednog stanja, jer nije poznato da li se uz prekršajni postupak protiv… »
Đilasov advokat traži izuzeće sudije, ne zna se da li postoji i krivični postupak

Đilasov advokat traži izuzeće sudije, ne zna se da li postoji i krivični postupak

Novi magazin 12.11.2020
Vladimir Todorić, advokat lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, zatražio je danas izuzeće sudije u procesu njegovom klijentu za kršenje zabranje kretanja u vreme vanrednog stanja, jer nije poznato da li se uz prekršajni postupak protiv… »
Đilas: “Policija je odbila da zaštiti mene i moju porodicu”

Đilas: “Policija je odbila da zaštiti mene i moju porodicu”

Nova 12.11.2020
Advokat predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, Vladimir Todorić zatražio je danas u Prekršajnom sudu izuzeće sudije u procesu koji se protiv Đilasa vodi zbog kršenje zabranje kretanja u vreme vanrednog stanja zbog toga što nije… »
Održano ročište na suđenju Đilasu zbog kršenja zabrane kretanja

Održano ročište na suđenju Đilasu zbog kršenja zabrane kretanja

RTS 12.11.2020
U Prekršajnom sudu u Beogradu održano je ročište na suđenju lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu, po prijavi MUP-a za kršenje zabrane kretanja početkom maja u vreme policijskog časa ispred stana na Vračaru, u kojem žive njegova deca… »
Đilasov advokat zatražio izuzeće sudije

Đilasov advokat zatražio izuzeće sudije

Nova 12.11.2020
Vladimir Todorić, advokat lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, zatražio je danas izuzeće sudije u procesu njegovom klijentu za kršenje zabranje kretanja u vreme vanrednog stanja, jer nije poznato da li se uz prekršajni postupak protiv… »

Vesti dana »