Повезане вести
Тимотијевић: Нисмо оптимисти, и даље много заражених
Дневник 12.11.2020
БЕОГРАД: У ковид тријажној амбуланти Завода за плућне болести и туберкулозу, данас до подне било је 75 пацијената, а током јучерашњег дана у тој здравственој установи прегледано је 240 пацијената, каже директорка Завода др… »
Директорка КБЦ Бежанијска коса: Корона када уђе у тело она је ушла у све наше органе! Јуче је био најтежи дан у амбуланти
Курир 12.11.2020
Директор КБЦ Бежанијска коса др Марија Здравковић каже да је јуче био најтежи дан у пријемно- тријажној амбуланти те здравствене установе, да су прегледали око 300 пацијената, а да је раније било око 120 ковид прегледа. Она је… »
Најтежи дан у пријемној амбуланти Бежанијска коса
Нова 12.11.2020
Директор КБЦ Бежанијска коса др Марија Здравковић каже да је јуче био најтежи дан у пријемно- тријажној амбуланти те здравствене установе, да су прегледали око 300 пацијената, а да је раније било око 120 ковид прегледа. Она је за… »
Вести дана »
Известилац ЕП Пицула: Реформе у Србији се значајно успориле, у владавини права назадовање
Бета пре 42 минутајош 30 повезаних
Трамп: Гренланд треба да контролишу САД, размотрићемо продају Ф-35 Турској
Бета пре 7 минутајош 45 повезаних
Пала коначна одлука: Марин Ле Пен потврдила: "Кандидоваћу се на председничким изборима 2027. године"
Курир пре 57 минутајош 56 повезаних
Брука и срамота! Мундијал је намештен, већ знамо ко ће подићи пехар - Египћани бесни!
Курир пре 1 минутјош 57 повезаних




