Повезане вести
Из Москве и даље мук: Ово су разлози зашто Путин упорно не жели да честита Бајдену победу!
Правда 12.11.2020
Владимир Путин ћути. Не жури му се да честита Џоу Бајдену на победи на америчким председничким изборима. Његов портпарол Дмитриј Песков објаснио је да је разлог у томе што је председник Доналд Трамп захтевао поновно бројање… »
Предраг Поповић открива: Ево коме је Вучић јавно послао претећу поруку „маљем у главу“ и зашто! (видео)
Правда 12.11.2020
Вучић је велике паре уложио у последње три-четири године да дође до председника САД Доналда Трампа. Сада се уплашио па је пожурио са честитком Џоу Бајдену иако ни пребројавање гласова није завршено, а избори ће бити окончани… »
Зашто Путин ћути?
Дојче веле 12.11.2020
Кремљ очекује да ће политика Џозефа Бајдена према Русији бити слична курсу администрације Барака Обаме. Али, Москви би још дражи био један другачији сценарио, сматра руски новинар Константин Егерт. Владимир Путин ћути. Не жури… »
Трамп је изгубио, али не и Русија: Кремљ је желео да и даље буде председник, али и због победе Бајдена, Путин трља дланове
Блиц 11.11.2020
Требало је више времена да се преброје гласови, али амерички електори су дали свој суд. Иако може да дође до два-три правна спора, Џозеф Бајден ће бити проглашен за 46. председника Сједињених Америчких Држава 20. јануара… »
Вести дана »
Србин међу несталима у Швајцарској, крвави протести у Ирану, Руси јуришају на коњима: Шта се десило јуче?
Телеграф пре 14 минутајош 11 повезаних
Русија тражи од УН осуду напада у Херсонској области, упозорава на „ћутање"
Политика пре 5 сатијош 2 повезане






