Povezane vesti

Borio se, svima će nam nedostajati! Nada Blam očajna zbog smrti kolege Mirka Babića!

Borio se, svima će nam nedostajati! Nada Blam očajna zbog smrti kolege Mirka Babića!

Kurir 12.11.2020
Glumac Mirko Babić poznatiji kao Dragojlo iz serije "Selo gori, a baba se češlja" preminuo je u 72. godini, nakon duge i teške bolesti. Brojni glumci oprostili su se od Mirka, a sada se oglasila i Nada Blam, koja je s njim imala dosta zajedničkih… »
Dragi Mirko, Srbija te nikad neće zaboraviti! Nenad Okanović emotivnim rečima se oprostio od Mirka Babića!

Dragi Mirko, Srbija te nikad neće zaboraviti! Nenad Okanović emotivnim rečima se oprostio od Mirka Babića!

Kurir 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, kojeg će mnogi upamtiti kao Dragojla, preminuo je u 72. godini, a vest o njegovoj smrti saopštio je njegov kolega i saradnik Radoš Bajić. Kolege i prijatelji uveliko se opraštaju od Mirka, a tužnim povodom ogolasio se i Nenad… »
Porodica slomljena od tuge: Oglasila se ćerka čuvenog Dragojla, jedva rekla dve reči

Porodica slomljena od tuge: Oglasila se ćerka čuvenog Dragojla, jedva rekla dve reči

Kurir 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, čuveni Dragojlo iz serije " Selo gori, a baba se češlja“, preminuo je u 72. godini nakon teške borbe s rakom grla. Ova vest potresla je veliki broj njegovih kolega, koji su verovali da će Mirko pobediti tešku bolest i ponovo… »
Mirka Babića svi se sećaju iz "Selo gori, a baba se češlja", ali uloga Dragojla nije bila namenjena njemu već ovom glumcu…

Mirka Babića svi se sećaju iz "Selo gori, a baba se češlja", ali uloga Dragojla nije bila namenjena njemu već ovom glumcu…

Blic 12.11.2020
Mirko Babić, čuveni Dragojlo ostaće upamćen po svojim čuvenim replikama iz serije "Nemo' se ljutiš" i "Za..bao vek". - Drago mi je zbog toga, ali te dve uzrečice nisu nastale slučajno i nisu besmislene. Dragojlo je petogodišnje dete zarobljeno u… »
Suzana tužna zbog smrti Mirka Babića: Nikada mu ništa nije bilo teško, nije se žalio ni kada ga je bolest načela!

Suzana tužna zbog smrti Mirka Babića: Nikada mu ništa nije bilo teško, nije se žalio ni kada ga je bolest načela!

Kurir 12.11.2020
Suzana Mančić bila je deo ekipe glumaca u seriji "Selo gori, a baba se češlja" i tada je upoznala Mirka Babića, koji je preminuo danas u 72. godini. U izjavi za Kurir, Suzana kaže da je jako tužna što odlazi generacija glumaca koji su obeležili… »
Tragedija serije Selo gori, a baba se češlja: Još jedan glumac otišao u legendu, a i njih su odnele opake bolesti

Tragedija serije Selo gori, a baba se češlja: Još jedan glumac otišao u legendu, a i njih su odnele opake bolesti

Kurir 12.11.2020
Miroljub TrošićReditelj i glumac Radoš Bajić saopštio je da je njegov prijatelj i saradnik Mirko Babić preminuo u 72. godini. Babić se 2016. godine lečio od karcinoma grla, a njegove kolege verovale su da će iz životne bitke izaći kao pobednik… »
Mirko Babić se godinama borio sa opakom bolešću, dostojanstveno i u tišini. Glumci su patili: "Ne damo mi našeg Dragojla"

Mirko Babić se godinama borio sa opakom bolešću, dostojanstveno i u tišini. Glumci su patili: "Ne damo mi našeg Dragojla"

Blic 12.11.2020
Glumac Mirko Babić umro je u 72. godni, a pre četiri godine čuveni glumac se lečio od karcinoma grla. - Tek sam sinoć saznala. Šokirana sam. Nisam znala da je Mirko bolestan jer smo snimali pre dva meseca. Posebno ga cenim kao čoveka i kolegu i… »
Mirko Babić – glumac koji je odbio dva beogradska pozorišta

Mirko Babić – glumac koji je odbio dva beogradska pozorišta

Nova 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, najpoznatiji po ulozi Dragojla u popularnoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", preminuo je danas u 72. godini života, saopštio je njegov kolega i saradnik Radoš Bajić. Babić se pre četiri godine lečio od karcinoma grla, a… »
Mirko Babić, biografija puna neverovatnih momenata: čovek koji je menjao istoriju, a odbio je nešto što skoro nijedan…

Mirko Babić, biografija puna neverovatnih momenata: čovek koji je menjao istoriju, a odbio je nešto što skoro nijedan…

Blic 12.11.2020
Ono po čemu je Mirko Babić koji je umro u 72. godini, bio poznat širokim narodnim masama svakako je uloga domaćoj seriji "Selo gori a baba se češlja", u kojoj je Mirko igrao Dragojla. Iako ga je ona obeleležila, njegov opus je mnogo širi… »
Preminuo glumac Mirko Babić

Preminuo glumac Mirko Babić

Danas 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, koji je javnosti najpoznatiji po ulozi Dragojla u seriji „Selo gori, a baba se češlja“, preminuo je u 72. godini, javlja RTS. Mirko Babić je bio prvak drame najstarijeg pozorišta u Srbiji, Knjaževsko-srpskog teatra.Gledali… »
On je najbolji čovek koga sam upoznala: Ljiljana Stjepanović slomljena zbog smrti Mirka Babića

On je najbolji čovek koga sam upoznala: Ljiljana Stjepanović slomljena zbog smrti Mirka Babića

Kurir 12.11.2020
Glumac Mirko Babić preminuo je u 72. godini nakon duge i teške bolesti, a vest o njegovoj smrti saopštio je reditelj Radoš Bajić. Tim povodom oglasila se i glumica Ljiljana Stjepanović, koja je veoma potresena zbog gubitka prijatelja. - On je… »
Preminuo glumac Mirko Babić

Preminuo glumac Mirko Babić

Radio 021 12.11.2020
Glumac Mirko Babić, koji je javnosti najpoznatiji po ulozi Dragojla u seriji "Selo gori, a baba se češlja", preminuo je u 72. godini. Neki od filmova i serija u kojima je igrao su i: "Stići pre svitanja", "Vruć vetar" (uloga sudskog izvršitelja)… »
Mirko Babić umro, Ljiljana Stjepanović ne može da dođe sebi, kroz suze: "Izvinite ali baš me je pogodila ova vest, nisam…

Mirko Babić umro, Ljiljana Stjepanović ne može da dođe sebi, kroz suze: "Izvinite ali baš me je pogodila ova vest, nisam…

Blic 12.11.2020
Srpski glumac Mirko Babić umro je danas u 72. godini, a kolege su potresene ovom vešću. Ljiljana Stjepanović kroz suze nam je rekla da će Mirko Babić uvek ostati jedno od najlepših srca koje je upoznala i sa kojim je radila. - On je najbolji čovek… »
Slavu je osetio tek pred stare dane, a uloga Dragojla nije bila namenjena njemu: Ovako je Mirko Babić govorio o svojoj…

Slavu je osetio tek pred stare dane, a uloga Dragojla nije bila namenjena njemu: Ovako je Mirko Babić govorio o svojoj…

Kurir 12.11.2020
Srpski glumac Mirko Babić preminuo je u 72. godini, nakon duge i teške bolesti. Vest o njegovoj smrti saopštio je njegov prijatelj i kolega, Radoš Bajić, koji je za njega i napisao ulogu Dragojla u seriji "Selo gori, a baba se češlja", koja ga je… »
Mirko Babić se godinama borio sa opakom bolešću: Niko osim Radoša Bajića nije znao tajnu koju je čuvao četiri godine

Mirko Babić se godinama borio sa opakom bolešću: Niko osim Radoša Bajića nije znao tajnu koju je čuvao četiri godine

Mondo 12.11.2020
Jedan od omiljenih junaka hit serije "Selo gori, a baba se češlja", napustio nas je danas u 72. godini. Jedan od omiljenih junaka hit serije "Selo gori, a baba se češlja", napustio nas je danas u 72. godini Glumac Mirko Babić preminuo je u 72… »

Vesti dana »