Повезане вести
Прекинуо доминацију Партизана, постао херој звезде: Нашао је нови ангажман у бившем клубу!
Мондо 12.11.2020
Словеначки тренер се враћа у бивши клуб. Словеначки тренер се враћа у бивши клуб. Славиша Стојановић је био тренер који је после шест година доминације Партизана донео титулу Црвеној звезди а сада је нашао нови посао. Он је… »
Човек који је прекинуо Партизанову доминацију, сада је на новом задатку - има двоструку улогу!
Спортске.нет 12.11.2020
Вратио се у свој бивши клуб. Бивши тренер Црвене звезде Славиша Стојановић, који је 2014. са црвено-белима прекинуо шестогодишњу доминацију Партизана у Србији, у наставку текуће сезоне ће са клупе водити екипу Левског из Софије… »
Славиша Стојановић се вратио у Софију и преузео Левски, сад је тренер и спортски директор
Спортски журнал 12.11.2020
Стојановић је претходних годину дана радио као селектор репрезентације Летоније, али је раскинуо уговор због пандемије коронавируса. Славиша Стојановић се поново вратио у Левски. Некадашњи тренер Црвене звезде је потписао уговор… »
Вести дана »
Наставља се борба са великим пожарима у Ибарској клисури и Делиблатској пешчари
Наслови.аи пре 7 минутајош 41 повезана
Побуњени универзитет осудио напад на Филиповића: Насиље над професорима мора одмах да престане
Н1 Инфо пре 3 сатајош 57 повезаних
Оперативни тим: Јуче на територији Србије 178 пожара, данас фокус на Делиблатској пешчари
Радио 021 пре 31 минутајош 53 повезане
Академска заједница и опозиција осуђују напад на Филиповића, Вучић каже да ће надлежни органи урадити свој посао
Машина пре 1 сатјош 22 повезане
Енвер Хасани: После полагања заклетве Аљбуљене Хаџију, Косово је остало без председника
Сербиан Невс Медиа пре 1 сатјош 25 повезаних



