Повезане вести

Хју Грант о борби са короном: Стављао сам главу у канту за смеће, прскао се парфемом и ништа...

Хју Грант о борби са короном: Стављао сам главу у канту за смеће, прскао се парфемом и ништа...

Мондо 12.11.2020
Први пут је причао о свом искуству са опаким вирусом. Први пут је причао о свом искуству са опаким вирусом. Британски глумац Хју Грант (60) прележао је корона вирус још на почетку пандемије, а тек сада је открио са каквим се… »
Завиривао сам главу у канту за смеће да бих нешто осетио! Глумац поделио своје трауматично искуство са короном и све…

Завиривао сам главу у канту за смеће да бих нешто осетио! Глумац поделио своје трауматично искуство са короном и све…

Курир 12.11.2020
Глумац Хју Грант прележао је корона вирус, а сада је одлучио да поделио своје искуство. Наиме, глумац је био позитиван на почетку пандемије, а сада је рекао који све симптоми су му се појављивали у то време. Како је рекао… »
"Гурао сам главу у канту за смеће да бих нешто осетио": Хју Грант о мучном искуству с корона вирусом

"Гурао сам главу у канту за смеће да бих нешто осетио": Хју Грант о мучном искуству с корона вирусом

Телеграф 12.11.2020
- Мирисао сам сваки цвет, завиривао у канту за смеће - открио је глумац који је изгубио чуло мириса. Енглески глумац Хју Грант (60) је у првом тромесечју ове године био заражен корона вирусом, а сада је одлучио да исприча… »
Хју Грант прележао корону: Имао сам чудне симптоме

Хју Грант прележао корону: Имао сам чудне симптоме

Нова 12.11.2020
Познати британски глумац Хју Грант проговорио је у интервјуу за "Тхе Лате Схов" о својој борби с коронавирусом, с којом се сусрео још на почетку пандемије. Открио је и који су се све неуобичајени симптоми појавили када се… »

Вести дана »