Povezane vesti

Korona ušla u Parlament, zaražena dva poslanika

Korona ušla u Parlament, zaražena dva poslanika

Telegraf 12.11.2020
Oni su prethodnih dana bili u Skupštini. Dragan Marković Palma saopštio je danas u Narodnoj Skupštini da su dvojica poslanika njegove poslaničke grupe " Jedinstvena Srbija" zaražena korona virusom. Od osmoro poslanika ove grupe, zaraženi su… »
Bajatović pozitivan na koronu: Radim iz vikendice

Bajatović pozitivan na koronu: Radim iz vikendice

Nova 12.11.2020
Direktor JP Srbijagas i funkcioner SPS Dušan Bajatović pozitivan je na koronavirus. Kako je Bajatović rekao za Novosti, on se nalazi u izolaciji i nema nikakve tegobe. “U izolaciji sam. Trenutno radim iz vikendice. Deca i porodica su hvala bogu… »
Dragan Marković Palma: Virusom zaražena dva poslanika JS

Dragan Marković Palma: Virusom zaražena dva poslanika JS

Danas 12.11.2020
Prvi put od konstituisanja ovog saziva parlamenta Srbije zabaležena je pojava virusa korona i među poslanicima. To je potvrdio Dragan Markmović Palma, lider Jedinstvene Srbije, navodeći da su dva poslanika njegove stranke, Vojislav Vujić i mr… »
Bajatović za Novosti: Dobro sam, u izolaciji, radim sa vikendice

Bajatović za Novosti: Dobro sam, u izolaciji, radim sa vikendice

Večernje novosti 12.11.2020
DIREKTOR javnog preduzeća Srbijagas i potpredsednik Socijalističke partije Srbije Dušan Bajatović pozitivan je na virus korona, saznaju "Novosti". - Dobro sam. U izolaciji sam. Nemam nikakve tegobe - rekao je Bajatović za Novosti. On je dodao da… »
Korona ušla u skupštinu! Zaražena dva poslanika!

Korona ušla u skupštinu! Zaražena dva poslanika!

Mondo 12.11.2020
Zaraženi su Vojislav Vujić i Slavenko Nikolić. Zaraženi su Vojislav Vujić i Slavenko Nikolić. Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma saopštio je danas u Narodnoj Skupštini da su dvojica poslanika njegove poslaničke grupe zaražena… »
Ovo su dvojica poslanika koji su zaraženi koronom

Ovo su dvojica poslanika koji su zaraženi koronom

Nova 12.11.2020
Koronavirus ušao je i u Skupštinu Srbije. Kako je za Nova.rs potvrdio Dragan Marković Palma, kovidom 19 zaraženi su Vojislav Vujić i Slavenko Unković, a obojica su članovi poslaničke grupe Jedinstvena Srbija. Marković navodi da obojica imaju… »
Koronavirus i u Skupštini Srbije: Zaražena dvojica poslanika

Koronavirus i u Skupštini Srbije: Zaražena dvojica poslanika

Nedeljnik 12.11.2020
Foto: Profimedia Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma saopštio je danas u Narodnoj Skupštini da su dvojica poslanika njegove poslaničke grupe zaražena korona virusom. U pitanju su Vojislav Vujić i Slavenko Nikolić. Oni su i… »
Palma: Kako se prenosi korona? Dačić je nije dobio od mene

Palma: Kako se prenosi korona? Dačić je nije dobio od mene

Dnevnik 12.11.2020
Kad mi je stigao rezultat da sam pozitivan, (Ivica) Dačić je sedeo pored mene. On nije dobio koronu. Dan pre toga sam grlio unuke, i njima nije bilo ništa, rekao je Marković u parlamentu. BEOGRAD: Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma… »
Dva poslanika u Skupštini zaražena koronom

Dva poslanika u Skupštini zaražena koronom

Nova 12.11.2020
Dragan Marković Palma, poslanik Jedinstvene Srbije, potvrdio je za Nova.rs da su dva poslanika iz redova njegove poslaničke grupe zaražena koronavirusom. Oni su navodno prethodnih dana sedeli sa ostalim poslanicima u Skupštini. Inače, ovo su prvi… »
Korona u Skupštini Srbije: Zaražena dva poslanika, koji su uvek bili na sednicama

Korona u Skupštini Srbije: Zaražena dva poslanika, koji su uvek bili na sednicama

Srbija danas 12.11.2020
Svi koji imaju simptome zamoljeni da ne dolaze na posao. Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma saopštio je danas u Narodnoj Skupštini da su dvojica poslanika njegove poslaničke grupe zaražena korona virusom. U pitanju su Vojislav Vujić… »

Vesti dana »