Povezane vesti

Siniša Mihajlović: Štimac je u tunelu rekao da se moli za smrt moje porodice!

Siniša Mihajlović: Štimac je u tunelu rekao da se moli za smrt moje porodice!

Večernje novosti 12.11.2020
VELIKU pažnju javnosti u Italiji ali i regionu izazvala je autobiografija Siniše Mihajlovića. On je tim povodom dao opširan intervju italijanskim medijima u kojima je otkrio dosta zanimljivih detalja. Jedan od njih je sa finalnog meča Kupa… »
Siniša Mihajlović primljen u bolnicu pod lažnim imenom: Srbin hospitalozovan kao "Cgikjltfr Drnovsk", beskućnik od 69…

Siniša Mihajlović primljen u bolnicu pod lažnim imenom: Srbin hospitalozovan kao "Cgikjltfr Drnovsk", beskućnik od 69…

Sportal blic 12.11.2020
Objavljena je biografija pod naslovom "Utakmica života". Već u prvim satima od momenta kada je izašla u knjižarama, knjiga je privukla veliku pažnju italijanske javnosti. Knjiga opisuje Mihajlovićevu borbu sa leukemijom, ali i još mnoge stvari koje… »
Mihajlović o poseti arkanovoj vili i pretnjama smrću: Štimac mi je u tunelu rekao da se moli Bogu za smrt moje porodice!

Mihajlović o poseti arkanovoj vili i pretnjama smrću: Štimac mi je u tunelu rekao da se moli Bogu za smrt moje porodice!

Mondo 12.11.2020
Autobiografija Siniše Mihajlovića izaziva veliku pažnju u Italiji. Autobiografija Siniše Mihajlovića izaziva veliku pažnju u Italiji. Nekada sjajni fudbaler, a sada trener Bolonje Siniša Mihajlović objavio je u Italiji svoju autobiografiju, a u… »
Mihajlović: Štimac mi je u tunelu rekao "Molim se Bogu da će moja porodica ubiti tvoju"

Mihajlović: Štimac mi je u tunelu rekao "Molim se Bogu da će moja porodica ubiti tvoju"

Telegraf 12.11.2020
Legendarni srpski trener i igrač izdao autobiografiju. Autobiografija Siniše Mihajlovića pod nazivom "Igra života" ugledala je svetlost dana u Italiji i već je privukla veliku pažnju javnosti! Knjiga govori o tome kako je Mihajlović pobedio… »

Vesti dana »