Povezane vesti
Saopštenje policije: Uhapšeni bivši predsednici opština Prijepolje i Arilje
Glas Zapadne Srbije 12.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin održao je kolegijum sa načelnicima Uprave kriminalističke policije na kome je pohvalio pripadnike Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije koji su danas uhapsili 28 osoba osumnjičenih da su… »
MUP Srbije: Uhapšeni lokalni funkcioneri i direktori javnih preduzeća
Slobodna Evropa 12.11.2020
Posebno odeljenje Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Srbije uhapsilo je, u saradnji sa Posebnim odeljenjem Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu za suzbijanje korupcije, 28 osoba osumnjičenih da su počinili više krivičnih dela, kojima je oštećen budžet… »
HAPŠENJE U PRIJEPOLJU: Zbog korupcije privedeni bivši predsjednik opštine i još šest osoba
Sandžak press 12.11.2020
U akciji usmerenoj na suzbijanje finansijskog kriminala i korupcije, 28 osumnjičenih uhapšeno je u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, a terete se da su počinili više krivičnih dela zloupotreba… »
Uhapšeno 28 osumnjičenih širom Srbije, među njima opštinski funkcioneri i direktori javnih preduzeća
Telegraf 12.11.2020
Oni su uhapšeni u akciji usmerenoj na suzbijanje finansijskog kriminala i korupcije. Policija je danas uhapsila 28 osumnjičenih da su počinili više krivičnih dela kojima su oštetili budžet Srbije za više miliona dinara, a među njima su bivši i sadašnji… »
Vesti dana »

U četvrtak prijatnije vreme i događaji koje vredi posetiti: Šta vas očekuje?
Radio 021 pre 1 satjoš 59 povezanih

Protest roditelja zbog novog direktora škole "Pavle Savić" – Ministarstvo osudilo "upad u školu i nasilničko ponašanje"
RTS pre 1 satjoš 30 povezanih

Veliki sukobi Francuza sa policijom, uz blokade i paljenje vatre protiv odluka Vlade
Beta pre 1 satjoš 37 povezanih

Krajnja desnica i levica podnose nove zahteve da se glasa o nepoverenju Ursuli fon der Lajen
Radio 021 pre 2 satajoš 72 povezane