Povezane vesti

Tramp nastavlja da tera po svom: Osvojio sam 73 miliona glasova! Pobedićemo!

Tramp nastavlja da tera po svom: Osvojio sam 73 miliona glasova! Pobedićemo!

Mondo 12.11.2020
Nastavlja sa optužbama za izbornu krađu. Nastavlja sa optužbama za izbornu krađu Aktuelni američki predsednik Donald Tramp oglasio se na Twitter-u sa nizom tvitova u kojima tvrdi da ima 73 miliona glasova. To je inače dva miliona glasova više nego… »
Tramp na Tviteru: Softver “Dominion” ukrao milione glasova

Tramp na Tviteru: Softver “Dominion” ukrao milione glasova

Nova 12.11.2020
Softver za brojanje glasova @Dominion“ izbrisao je 2,7 miliona glasova koje sam osvojio na predsedničkim izborima, tvrdi Donald Tramp. Tramp je to naveo u objavi na Tviteru u kojoj je napisao da se radi o glasovima osvojenim u celim Sjedinjenim… »
Tramp na Tviteru: Imam 73.000.000 glasova

Tramp na Tviteru: Imam 73.000.000 glasova

RTS 12.11.2020
Američki predsednik i republikanski kandidat Donald Tramp ponovo je objavio niz poruka na Tviteru u vezi sa predsedničkim izborima u SAD, u kojima tvrdi da sada ima 73.000.000 glasova, dva miliona više nego pre nekoliko dana. "Sada 73.000.000 glasova"… »
Tramp objavio nove podatke! Desetine miliona glasova! (foto)

Tramp objavio nove podatke! Desetine miliona glasova! (foto)

Pravda 12.11.2020
Donald Tramp, američki predsednik, objavio je na Tviteru kako sada ima 73 miliona zakonitih glasova. To je dva miliona više nego pre nekoliko dana, kada je naveo da ima 71 milion. Now 73,000,000 Votes! https://t.co/VSNfdzoFkK — Donald J. Trump… »
Tramp se ponovo oglasio: Otkrio koliki je broj glasova dobio

Tramp se ponovo oglasio: Otkrio koliki je broj glasova dobio

Večernje novosti 12.11.2020
DONALD Tramp, američki predsednik, objavio je na Tviteru kako sada ima 73 miliona zakonitih glasova, što je dva miliona više nego pre nekoliko dana, kada je naveo da ima 71 milion. Tramp je objavio kako raste broj njegovih glasova, uz ponovljeni tvit u… »

Vesti dana »