Povezane vesti
Šta nas čeka u post-kovid svetu, a koje smo greške napravili: Države će se za epidemije spremati kao za biološke ratove!
Kurir 12.11.2020
Kako će svet funkcionisati nakon pandemije koronavirusa koja je još u jeku i šta iz nje možemo naučiti, kao i gde smo pogrešili, u analizi za Kurir.rs objašnajva Darko Obradovič iz Instututa za nacionalnu i međunarodnu bezbednost. Pandemija Korona virusa… »
Globalna trka za prodaju vakcina brutalnija od trke za oružjem
Vesti online 12.11.2020
Pandemija koronavirusa nije samo zdravstveni problem, već ima i geopolitičku dimenziju koja se najbolje ogleda u trci za vakcinom između kompanija, ali i između država. Otkako je postalo izgledno da je moguće napraviti vakcinu u skorije vreme, trka za… »
Vesti dana »
Sećanje na 24. mart: Prva žrtva NATO agresije bio vojnik iz Prokuplja
Rešetka pre 1 satjoš 101 povezana
Tramp konačno našao iransku Delsi? "Moramo da ga testiramo" Bio na čelu Teherana, pretio Americi, a sada je "vruća opcija" za predaju nafte po modelu Venecuele!
Kurir pre 6 minutajoš 30 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: obilne padavine i zahlađenje od četvrtka uz upozorenje RHMZ
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 33 povezane
Upozorenje: Građanima i stižu zlonamerne SMS poruke o navodnim prekršajima
Nova ekonomija pre 2 satajoš 22 povezane



