Povezane vesti

Milijarder istovremeno uradio 4 testa na koronavirus – 2 pozitivna i 2 negativna

Milijarder istovremeno uradio 4 testa na koronavirus – 2 pozitivna i 2 negativna

Luftika 13.11.2020
Izvršni direktor kompanije Tesla Ilon Mask ispričao je da je istovremeno uradio četiri testa na koronavirus, od kojih su dva bila pozitivna, a dva negativna. On je to objavio na svom Tviteru i izrazio sumnju da se nešto lažno dešava. Korona virus i… »
Direktor Tesle se 4 puta za dan testirao na koronu: Rezultate Ilona Maska malo ko može da objasni!

Direktor Tesle se 4 puta za dan testirao na koronu: Rezultate Ilona Maska malo ko može da objasni!

Kurir 13.11.2020
Izvršni direktor kompanije Tesla Ilon Mask objavio je u četvrtak da je isti dan četiri puta testiran na koronavirus, a dva testa su bila pozitivna, a dva negativna. "Događa se nešto sumnjivo. Danas sam testiran četiri puta. Rezultati dva puta… »
„Nešto ovde nije u redu“: Šta je pokazao eksperiment Ilona Maska sa testovima za koronu

„Nešto ovde nije u redu“: Šta je pokazao eksperiment Ilona Maska sa testovima za koronu

Sputnik 13.11.2020
Izvršni direktor kompanije „Tesla“ Ilon Mask objavio je da je istovremeno uradio četiri testa na virus korona, od kojih su dva bila pozitivna, a dva negativna. „Nešto se izuzetno čudno dešava. Ista mašina, isti test, ista medicinska sestra“… »
Musk u istom danu po dva puta pozitivan i negativan na koronavirus

Musk u istom danu po dva puta pozitivan i negativan na koronavirus

N1 Info 13.11.2020
Čelnik kompanije Tesla Inc Elon Musk objavio je da je četiri puta testiran na koronavirus istog dana i da su dva testa bila pozitivna, a dva negativna. "Nešto se sumnjivo događa. Danas sam četiri puta testiran. Rezultati dva put pozitvini, dva put… »
Milijarder Ilon Mask i pozitivan i negativan na koronu: "Ista mašina, ista sestra, isti test. Nešto lažno se dešava"

Milijarder Ilon Mask i pozitivan i negativan na koronu: "Ista mašina, ista sestra, isti test. Nešto lažno se dešava"

Blic 13.11.2020
Izvršni direktor kompanije Tesla Elon Mask izjavio je da je istovremeno uradio četiri testa na korona virus, od kojih su dva bila pozitivna, a dva negativna. On je to objavio na svom Tviteru i izrazio sumnju da se nešto lažno dešava. - Danas sam se… »
Ilon Mask i pozitivan i negativan na koronu

Ilon Mask i pozitivan i negativan na koronu

Nova 13.11.2020
Izvršni direktor kompanije Tesla Elon Mask izjavio je da je istovremeno uradio četiri testa na koronavirus, od kojih su dva bila pozitivna, a dva negativna. On je to objavio na svom Tviteru i izrazio sumnju da se nešto lažno dešava. “Danas sam se… »
Mask uradio 4 testa na koronu, 2 puta bio pozitivan, dvaput negativan: "Nešto lažno se dešava"

Mask uradio 4 testa na koronu, 2 puta bio pozitivan, dvaput negativan: "Nešto lažno se dešava"

Telegraf 13.11.2020
"Ista mašina, ista sestra, isti test. Brzi antigen test" Izvršni direktor kompanije Tesla Ilon Mask izjavio je da je istovremeno uradio četiri testa na korona virus, od kojih su dva bila pozitivna, a dva negativna. On je to objavio na svom Tviteru i… »

Vesti dana »