Povezane vesti

Hrvatskog selektora obradovao poraz Srbije: Samo mu jedna stvar kvari sreću!

Hrvatskog selektora obradovao poraz Srbije: Samo mu jedna stvar kvari sreću!

Mondo 13.11.2020
Zlatko Dalić je dobio ono što je hteo. Zlatko Dalić je dobio ono što je hteo. Srbija nije otišla na Euro, a tome su se najviše obradovali Škoti, koji će prvi put posle 1996. godine igrati na Evropskom prvenstvu. Pobeda posle penala značila je da… »
Đoković: Razočaran sam zbog poraza Srbije

Đoković: Razočaran sam zbog poraza Srbije

Nova 13.11.2020
Novak Đoković je stigao u London gde ga očekuje takmičenje na završnom ATP turniru, a pored brojnih obaveza najbolji teniser sveta stigao je da isprati duel baraža za Evropsko prvenstvo u fudbalu između Srbije i Škotske. Izabranici Ljubiše… »
Luka Jović nakon istorijskog poraza, kako komentarišete njegovu objavu na Instagramu?

Luka Jović nakon istorijskog poraza, kako komentarišete njegovu objavu na Instagramu?

Sportske.net 13.11.2020
Jedini strelac na meču za Srbiju imao je šta da napiše. Reprezentacija Srbije se našla u odabranom društvu reprezentacija koje nisu igrale na Evropskom prvenstvu poslednjih 20 godina, a reprezentacija Škotske je uspela da slavi u Beogradu sinoć… »
Tumba sve pomešao – 5 razloga zbog kojih opet nismo uspeli

Tumba sve pomešao – 5 razloga zbog kojih opet nismo uspeli

Nova 13.11.2020
Sve je promašio selektor Ljubiša Tumbaković i ništa nije valjalo u reprezentaciji Srbije protiv Škotske. Zato i nisu "orlovi" otišli na Evropsko prvenstvo. Ni posle 20 godina nećemo igrati na kontinentalnom šampionatu – zasluženo. Kao da su… »
Škoti u transu slavili: “Mitroviću, luzeru” VIDEO

Škoti u transu slavili: “Mitroviću, luzeru” VIDEO

Nova 13.11.2020
Slavio se širom Ostrva veliki uspeh reprezentacije Škotske, koja se usred Beograda lansirala na Evropsko prvenstvo, posle boljeg izvođenja penala protiv fudbalera Srbije - 5:4 (1:1, 0:0). Ona krilatica “Kad ako ne sad? Ko ako ne mi?” moći će i… »
Hrvatski selektor o meču u Beogradu: Škoti taktički kvalitetni, prijatno su me iznenadili

Hrvatski selektor o meču u Beogradu: Škoti taktički kvalitetni, prijatno su me iznenadili

Mozzart sport 13.11.2020
Zlatko Dalić skenirao rivala Hrvatske u grupi. Umesto komšijskog derbija Srbija - Hrvatska, na narednom EP ćemo gledati derbi Engleska - Škotska. Pobedom na penale u finalu plej-ofa, Škoti su preko Srbije obezbedili plasman na Evropsko prvenstvo… »
Dalić: Škotska me iznenadila, čestitam Makedoniji

Dalić: Škotska me iznenadila, čestitam Makedoniji

N1 Info 13.11.2020
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić istakao je da ga je prijatno iznenadila igra Škotske u duelu sa Srbijom. Reprezentacija Škotske plasirala se na Evropsko prvenstvo pobedom protiv Srbije posle penala, te će se pridružiti… »
Javnost se podelila zbog promašaja Mitrovića! Društvene mreže preplavljene oštrim komentarima nakon fijaska "orlova", a…

Javnost se podelila zbog promašaja Mitrovića! Društvene mreže preplavljene oštrim komentarima nakon fijaska "orlova", a…

Sportal blic 13.11.2020
Društvene mreže su se usijale posle poraza "orlova" od Škotske na Marakani! Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo ni posle 20 godina i prvi put pod imenom Srbija, nakon što je sinoć u finalu baraža C Lige… »
Nije samo EURO, koliko je novca FSS propustio da zaradi sinoć?

Nije samo EURO, koliko je novca FSS propustio da zaradi sinoć?

Sportske.net 13.11.2020
U pitanju je ozbiljna cifra... Reprezentacija Srbije nije uspela da se kvalifikuje za Evropsko prvenstvo pošto je u finalu baraža poražena od Škotske u Beogradu nakon penala (1:1, 5:4). "Orlovi" su tako produžili "tradiciju" neodlazaka na evropske… »
Dalić: Škotska me prijatno iznenadila, neće biti lako

Dalić: Škotska me prijatno iznenadila, neće biti lako

Sportski žurnal 13.11.2020
Selektor Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je da ga je Škotska "prijatno iznenadila" na meču protiv Srbije i dodao da njegovoj ekipi neće biti lako na Evropskom prvenstvu. Škotska je plasman na Evropsko prvenstvo izborila nakon što je sinoć u Beogradu… »
Ljubiša, da se ne ljubimo… I povedi Slavišu sa sobom, pliz

Ljubiša, da se ne ljubimo… I povedi Slavišu sa sobom, pliz

Nova 13.11.2020
Izvinite ako budem konfuzan... Cele noći pokušavao sam da shvatim... …Kako je Srbija uspela da se ne kvalifikuje na Evropsko prvenstvo u fudbalu posle 20 sušnih godina, jer je poražena od Škota posle izvođenja penala (5:4 penalima, 1:1). Kako je… »
Škoti prijatno iznenadili dalića: Selektor Hrvatske sa pažnjom je gledao meč u Beogradu

Škoti prijatno iznenadili dalića: Selektor Hrvatske sa pažnjom je gledao meč u Beogradu

Večernje novosti 13.11.2020
ISHOD utakmice Srbija - Škotska zanimao je i Hrvate, pošto je pobednik baraža popunio mesto u grupi u kojoj je i selekcija "kockastih", zajedno sa Engleskom i Češkom. Selektor finaliste Mundijala Zlatko Dalić prijatno je iznenađen izdanjem Škotske… »
Selektor Hrvata ni reč o Srbiji: Dobro je što su Škoti na EP

Selektor Hrvata ni reč o Srbiji: Dobro je što su Škoti na EP

Nova 13.11.2020
Fudbaleri Škotske "ukrali" su Srbiji priliku da se na Evropskom prvenstvu naredne godine nadmeću sa Hrvatima, Englezima i Česima u grupnoj fazi. Jasno je da bi najviše pažnje privukao dvoboj s komšijama Hrvatima na završnom turniru, ali od toga… »

Vesti dana »