Povezane vesti
Svetska banka pomaže Srbiji u upravljanju fiskalnim rizicima
N1 Info 13.11.2020
Svetska banka je pokrenula novi savetodavni projekat, sa ciljem da podrži Srbiju u daljem jačanju otpornosti na fiskalne rizike i smanjenju osetljivosti na fiskalne i ekonomske šokove, saopšteno je. Taj projekat će pomoći Ministarstvu finansija da osnaži… »
Svetska banka pomaže Srbiji u upravljanju fiskalnim rizicima
Nova 13.11.2020
Svetska banka je pokrenula novi savetodavni projekat sa ciljem da podrži Srbiju u daljem jačanju otpornosti na fiskalne rizike i smanjenju osetljivosti nafiskalne i ekonomske šokove. Taj projekat će pomoći Ministarstvu finansija da osnaži propise i… »
Svetska banka pruža Srbiji podršku za upravljanje fiskalnim rizicima
Novi magazin 13.11.2020
Svetska banka je pokrenula novi savetodavni projekat sa ciljem da podrži Srbiju u daljem jačanju otpornosti na fiskalne rizike i smanjenju osetljivosti nafiskalne i ekonomske šokove, saopšteno je danas. Taj projekat će pomoći Ministarstvu finansija da… »
Vesti dana »
Ponoš: Vučić prema Mađaru kao prema Piculi, to nije dobro za dobrosusedske odnose
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih
Nepregledne kolone na ulazu za Beograd: Vozilima se ne vidi kraj, a tek sledi pakao: Na ovim deonicama se očekuju neviđene gužve
Blic pre 9 satijoš 23 povezane
Blokiran Ormuški moreuz: Tramp objavio da će eliminisati iranske brodove koji priđu, zvaničnici Irana kritikuju potez
Newsmax Balkans pre 24 satajoš 123 povezane





