Povezane vesti
Unija sindikata prosvetnih radnika: Situacija se pogoršava i pitanje je sloma obrazovnog sistema
Danas 13.11.2020
Situacija se pogoršava i pitanje je da li hoćemo da idemo i dalje u škole i da se slomi obrazovni sistem ili da napravimo „fintu“ i možda produžimo raspust i da sagledamo situaciju i da se ovo eventualno smiri, ocenila je danas predsednica Unije… »
Janković: Rizikovati da se slomi obrazovni sistem, ili izvesti fintu - raspust
N1 Info 13.11.2020
Situacija je pogoršava i pitanje je da li hoćemo da idemo i dalje u škole i da se slomi obrazovni sistem, da više nemate nastavnike i učitelje i nemate ko da ulazi u odeljenje, ili da napravimo "fintu" i možda produžimo raspust i da sagledamo situaciju i… »
Vesti dana »
Beogradski zborovi šetali 39 kilometara: godinu dana zborovskog organizovanja u Beogradu
Mašina pre 2 satajoš 17 povezanih
"Ajatolah nije ranjen"! Iranski ministar: Novi vrhovni vođa normalno obavlja dužnost, politički sistem zemlje stabilan
Kurir pre 1 satjoš 27 povezanih
Avramović (RTV Kim) za Insajder: Mnogo nepoznanica oko dogovora o Zakonu o strancima na Kosovu, ovo je definitivno odlaganje problema
Insajder pre 3 satajoš 31 povezana
BLISKOISTOČNI SUKOB - SAD bombardovale iransko ostrvo Harg; Mediji: Pogođena američka ambasada u Bagdadu
RTV pre 57 minutajoš 76 povezanih



