Povezane vesti
Prvi pacijenti u privremenoj kovid bolnici na Šumadija sajmu
Glas Šumadije 13.11.2020
U prviremenu kovid bolnicu u hali Šumadija sajma juče su stigli prvi pacijenti, tačnije dva pacijenta koja su na ovo mesto prebačena sa Infektivne klinike kragujevačkog Кliničkog centra. To je za InfoKG potvrdila koordinator privremene kovid bolnice na… »
Primljeni prvi pacijenti u kragujevačku privremenu kovid bolnicu na sajmu
N1 Info 13.11.2020
U hali kragujevačkog "Šumadija sajma", sada privremenoj kovid bolnici, primljeni su prvi pacijenti, saznaje N1. Prema rečima koordinatorke privremene bolnice dr Ljiljane Mirkov, reč je o pacijentima prebačenim sa Infektivne klinike KC Kragujevac, koji… »
Primljeni prvi pacijenti: Privremena kovid bolnica u Kragujevcu počela sa radom
Večernje novosti 13.11.2020
U PRIVREMENU kovid bolnicu na Šumadija sajmu u Kragujevcu primljeni su prvi pacijenti. Ova privremena bolnica praktično je istureno odeljenje kragujevačke Infektivne klinike i tu se primaju pacijenti sa lakšom kliničkom slikom. Zasad je primljen jedan… »
Vesti dana »

Od Danas se menja vreme! Rhmz upozorio na vrućine pa najavio pljuskove sa grmljavinom! Osveženje prvo stiže ovde
Alo pre 2 minutajoš 5 povezanih

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana