Povezane vesti
Gradnja luksuznog hotela na Čeratu menja urbanističke planove, ne zna se šta će biti sa proširenjem groblja
Radio 021 13.11.2020
Predstavnici mađarskog investitora su prošlog petka sklopili ugovore o kupoprodaji parcela na Čeratskom bregu u Sremskim Karlovcima, što čini gradnju luksuznog hotela na padinama ovog brega sve izvesnijom. Po rečima predsednika karlovačke opštine… »
Gradnja luksuznog hotela na Čeratu sve izvesnija
Dnevnik 13.11.2020
Gradnja luksuznog hotela na padinama Čeratskog brega u Sremskim Karlovcima sve je izvesnija, i ako sve predradnje budu dale očekivane rezultate, radovi bi mogli početi u leto sledeće godine. Na to da se stvari u pogledu realizacije izgradnje razvijaju u… »
Vesti dana »
Filipče: Pao je nedemokratski režim Viktora Orbana, sledeći su Vučić i Mickoski
Beta pre 31 minutajoš 111 povezana
(VIDEO) Balint Pastor i Elvira Kovač u Budimpešti na dan izbora: Rezultate ne žele da komentarišu
N1 Info pre 3 satajoš 31 povezana
Sve napetije pred početak blokade, Iran uporedio Amerikance sa gusarima! "Ako naše luke budu meta, nijedna u Persijskom zalivu neće biti bezbedna" (foto)
Kurir pre 46 minutajoš 23 povezane
Ovo je Nataša (19) koja je uoči Vaskrsa poginula kod Aleksinca: Roditelji zavijeni u crno zbog smrti jedinice, u celom kraju vlada muk posle užasa (foto)
Kurir pre 11 minutajoš 21 povezana
Rajaković prvi glavni trener iz Evrope u plej-ofu: Uspesi srpske košarke zaslužni za moju poziciju u NBA
Newsmax Balkans pre 11 minutajoš 60 povezanih


