Povezane vesti
Pandemija je paravan za globalne igrače: Lukašenko o planovima moćnika na postsovjetskom prostoru
Pravda 13.11.2020
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko veruje da je pandemija Kovid-19 postala paravan iza kojeg globalni igrači pokušavaju da preoblikuju svet. „Virus korona je samo izgovor, paravan pod kojim globalni igrači pokušavaju da prekroje svet na svoj… »
Lukašenko: Korona dimna zavesa za pokušaje preraspodele sveta
Dnevnik 13.11.2020
MINSK: Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko smatra da je korona virus dimna zavesa iza koje globalni igrači pokušavaju da preraspodele svet. "Korona virus je samo izgovor, zavesa iza koje globalni akteri pokušavaju da preraspodele svet po svom… »
Vesti dana »

Osveženje je stiglo i trajaće do ovog datuma: Vremenska prognoza za ponedeljak, 28. jul
Večernje novosti pre 5 satijoš 7 povezanih

SAD i EU postigle trgovinski sporazum, evropski proizvodi plaćaće carine od 15 odsto
Telegraf pre 5 satijoš 8 povezanih

Đilas: Dačić i Vučić nisu bili prevareni, znali su šta rade i potpisuju, to je bila cena da Zapad prihvati njihovu vladu
Danas pre 9 satijoš 5 povezanih

"Mrtvi su ležali kraj voza, video sam otkinutu ruku": Očevidac nesreće u Nemačkoj otkrio strašne detalje
Telegraf pre 2 minutajoš 6 povezanih