Povezane vesti

„Odrastao sam u ratu, pod sankcijama – tenis mi nije više jedini fokus“

„Odrastao sam u ratu, pod sankcijama – tenis mi nije više jedini fokus“

Vesti online 13.11.2020
Novak Đoković je dao veliki intervju za britanski „Evening standard“ uoči početka Završnog Mastersa u Londonu. Prvi reket sveta je obezbedio mesto na vrhu ATP liste na kraju godine, ali svakako ima veliki motiv da osvoji ovaj trofej šesti put u… »
Novak i u Londonu razmišlja o domovini: Pričao o najvažnijem takmičenju na kome želi da nam donese zlato!

Novak i u Londonu razmišlja o domovini: Pričao o najvažnijem takmičenju na kome želi da nam donese zlato!

Mondo 13.11.2020
Novak Đoković je stigao na završni masters sezone u Parizu. Novak Đoković je stigao na završni masters sezone u Parizu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković će završiti ovu godinu kao prvi reket sveta, a na zasluženi odmor ide tek nakon… »
Novakova rak rana: Đoković i u Londonu pričao o jedinoj neostvarenoj želji

Novakova rak rana: Đoković i u Londonu pričao o jedinoj neostvarenoj želji

Večernje novosti 13.11.2020
NOVAK Đoković je izazvao mnogo pažnje u Londonu, a najbolji teniser sveta ne krije da mu je nedostajao Vimbldon. Pored pomenutog gren slema Srbin je pričao i o Olimpijskim igrama njegovoj najvećoj rak rani. - Nedostajalo mi je da dođem u London za… »
Đoković u Londonu napada dva rekorda federera: Novak će ih titulom sigurno oboriti, ali pod jednim uslovom!

Đoković u Londonu napada dva rekorda federera: Novak će ih titulom sigurno oboriti, ali pod jednim uslovom!

Mondo 13.11.2020
Vreme je za Završni masters. Vreme je za Završni masters. Kraj teniske godine već punih 50 godina stiže nakon odigravanja Završnog mastersa. Osmorica najboljih u kalendarskoj godini se bore za vrlo prestižan trofej, a ove godine će se taj turnir… »

Vesti dana »