Повезане вести
Матић и Годфри разговарали о регионалним економским интеграцијама и туризму
Нови магазин 13.11.2020
Министарка трговине, туризма и телекомуникација, Татјана Матић и амбасадор Сједињених америчких држава у Србији, Ентони Годфри разговарали су данас о значају регионалних економских интеграција и развоју… »
Матић и Годфри разговарали о економским интеграцијама
Нова 13.11.2020
Министарка трговине, туризма и телекомуникација, Татјана Матић и амбасадор САД у Србији Ентони Годфри разговарали су данас о значају регионалних економских интеграција и развоју информационо-комуникационе инфраструктуре и… »
Годфри подржао иницијативу "мини Шенген"
РТВ 13.11.2020
БЕОГРАД - Амбасадор САД у Србији Ентони Годфри подржао је иницијативу "мини Шенген" и оценио да је функционисање у оквиру заједничког тржишта најбитније за регионални развој, саопштило је данас Министарство трговине, туризма и… »
Вести дана »
Ухапшен мушкарац због смрти ловца у Зрењанину: Пушка опалила док ју је одлагао у аутомобил, метак човека убио на месту
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Астон Вили дерби Премијер лиге, 11. узастопна победа у свим такмичењима екипе из Бирмингема
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Паника у Немачкој: Аеродром у Хановеру привремено затворен због неидентификованих дронова
Курир пре 31 минутајош 2 повезане





