Povezane vesti

Katarina Žutić: Žene danas tretiraju kao u srednjem veku

Katarina Žutić: Žene danas tretiraju kao u srednjem veku

N1 Info 13.11.2020
"Što se tretmana prema ženama tiče, mi živimo u nekom kvazisrednjem veku u današnjem vremenu. Ali mislim da to ne važi samo za odnos prema ženama. Mislim da je to prosto društvo koje je, nažalost, regresiralo. U nekom civilizacijskom smislu smo… »
Katarina Žutić: Nas žene danas tretiraju kao u srednjem veku

Katarina Žutić: Nas žene danas tretiraju kao u srednjem veku

Nova 13.11.2020
"Što se tretmana prema ženama tiče, mi živimo u nekom kvazisrednjem veku u današnjem vremenu. Al' mislim da to ne važi samo za odnos prema ženama. Mislim da je to prosto društvo koje je, nažalost, regresiralo. U nekom civilizacijskom smislu smo… »
Ana Franić o filmu “Ime naroda”

Ana Franić o filmu “Ime naroda”

Nova 13.11.2020
U četvrtak je sa početkom od 20 časova u Kombank dvorani održana premijera filma "Ime naroda". Ana Franić, jedna od glavnih glumica u filmu, govorila je za Nova.rs o svojoj ulozi, ali i uporedila vreme u filmu sa današnjim stanjem društva u Srbiji.… »
Ana Franić: Živimo u bljuzgi primitivizma i neukusa

Ana Franić: Živimo u bljuzgi primitivizma i neukusa

Nova 13.11.2020
Juče je sa početkom od 20 časova u Kombank dvorani održana premijera filma "Ime naroda". Ana Franić, jedna od glavnih glumica u filmu, govorila je za Nova.rs o svojoj ulozi, ali i uporedila vreme u filmu sa današnjim stanjem društva u Srbiji. “Ja… »
Dragan Petrović Pele: Šta mi Srbi imamo od izbora u SAD?

Dragan Petrović Pele: Šta mi Srbi imamo od izbora u SAD?

Nova 13.11.2020
Juče je sa početkom od 20 časova u Kombank dvorani održana premijera filma "Ime naroda". Za portal Nova.rs je, između ostalog, govorio i glumac Dragan Petrović Pele, koji je objasnio da film govori o časti i istoriji Srbije koja je, kako smatra… »

Vesti dana »