Povezane vesti
Komemoracija povodom smrti Mirka Babića
RTK 14.11.2020
Komemoracija kragujevačkom glumcu Mirku Babiću održana je danas u Knjaževsko-srpskom teatru, u prisustvu članova porodice, prijatelja i kolega. Mirko Babić sahranjen je na Varoškom groblju, a povodom njegove smrti, odlukom gradonačelnika Nikole Dašića, u… »
Dan žalosti u Kragujevcu
Top press 14.11.2020
Kragujevac – Gradonačelnik Kragujevca doneo je odluku da 14. novembar bude proglašen Danom žalosti povodom smrti istaknutog dramskog umetnika Mirka Babića i zaslužnog građanina grada Kragujevca. Jedan od najpoznatijih kragujevačkih i srpskih glumaca… »
Dan žalosti u Kragujevcu povodom smrti Dragojla iz serije "Selo gori, a baba se češlja"
Telegraf 14.11.2020
Mirko Babić preminuo je nakon duge i teške bolesti. Srpski glumac Mirko Babić preminuo je u 73. godini života, a povodom njegove smrti, odlukom gradonačelnika, 14. novembar je proglašen za Dan žalosti u Kragujevcu. Babić je široj javnosti najpoznatiji… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 58 povezanih

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 59 minutajoš 116 povezanih

Letonija zatvorila vazdušni prostor: Oglasio se ministar odbrane
Večernje novosti pre 1 satjoš 22 povezane