Povezane vesti

Novak bez pritiska ‘juriša’ na titulu u Londonu: ‘Ne opterećuje me to, i dalje sam broj jedan’

Novak bez pritiska ‘juriša’ na titulu u Londonu: ‘Ne opterećuje me to, i dalje sam broj jedan’

Hot sport 14.11.2020
U prvom kolu turnira u Londonu, Novak će se sastati sa Dijegom Švarcmanom, a meč je na programu u ponedeljak od 15 časova. U poslednjih pet međusobnih duela, svih pet puta je srpski teniser izašao kao pobednik, tako da se nadamo da će se ta… »
WTF: Novak pobeđivao više nego svi ostali zajedno

WTF: Novak pobeđivao više nego svi ostali zajedno

N1 Info 14.11.2020
Zanimljiva statistika objavljena je uoči Završnog mastersa - Novak Đoković ostvario je više pobeda na turniru najboljih u sezoni nego svi ostali ovogodišnji učesnici zajedno. Srbin je Završni masters osvajao pet puta u karijeri. Na turniru… »
Nole sam protiv svih: Najbolji teniser sveta ima više pobeda od sedam ostalih finalista Mastersa zajedno

Nole sam protiv svih: Najbolji teniser sveta ima više pobeda od sedam ostalih finalista Mastersa zajedno

Večernje novosti 14.11.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković ima više pobeda na završnim turnirima sezone od svih sedam ostalih česnika ovogodišnjeg finala zajedno! Đoković je u dosadašnjih 12 nastupa ostvario skor od 36 pobeda i 14 poraza. Rafael Nadal, Dominik Tim… »
Đoković otkrio hoće li igrati na Olimpijskim igrama

Đoković otkrio hoće li igrati na Olimpijskim igrama

Vesti online 14.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije uoči starta finalnog mastersa u Londonu o samom turniru, kao i o planovima za budućnost. Đoković će se u prvom kolu grupe ,,Tokio 1970“ Završnog mastersa sastati sa… »
Ni Novak, ni nadal - Đoković iznenadio odgovorom: Dvojicu "vidi" kao favorite u Londonu, a tu ne vidi ni sebe ni Španca

Ni Novak, ni nadal - Đoković iznenadio odgovorom: Dvojicu "vidi" kao favorite u Londonu, a tu ne vidi ni sebe ni Španca

Mondo 14.11.2020
Svetski broj jedan juriša na još jedan pehar. Svetski broj jedan juriša na još jedan pehar. Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeće poslednji turnir ove sezone u ponedeljak, kada startuje na završnom mastersu sezone. Sastaće se sa Dijegom… »

Vesti dana »