Povezane vesti

Voditeljka Zadruge napunila 40 godina: Iznenađenje stiglo tačno u ponoć (foto)

Voditeljka Zadruge napunila 40 godina: Iznenađenje stiglo tačno u ponoć (foto)

Mondo 14.11.2020
"Vaspitana sam da budem šmeker i car, mamina dama i tatin delija! Da imam kodekse, da idem za svojim snovima, da širim svoja krila... I da volim ovaj život", napisala je Dušica. "Vaspitana sam da budem šmeker i car, mamina dama i tatin delija! Da… »
Dušica Jakovljević slavi 40. rođendan: Roditelji je iznenadili u ponoć, a evo kako njen tata izgleda

Dušica Jakovljević slavi 40. rođendan: Roditelji je iznenadili u ponoć, a evo kako njen tata izgleda

Telegraf 14.11.2020
- Imala sam budžu neku na glavi od težine porođaja, ali mama kaže da sam joj se osmehnula čim su me prineli - napisala je Dušica. Voditeljka Dušica Jakovljević, danas, 14. novembra, proslavlja svoj 40. rođendan, a u ponoć su je iznendalili… »
Dušica Jakovljević povodom 40. rođendana otkrila priču o svom rođenju i rasplakala fanove! (FOTO)

Dušica Jakovljević povodom 40. rođendana otkrila priču o svom rođenju i rasplakala fanove! (FOTO)

Vesti online 14.11.2020
Voditeljka Dušica Jakovljević danas puni 40 godina, a u ponoć su je iznenadili mama i tata koji su joj na kućni prag doneli rođendansku tortu. Oduševljena slavljenica nije krila sreću, a putem Instagrama odlučila je da se zahvali svima na… »
"Imala sam budžu na glavi od težine porođaja, posle sedam dana mučenja..." Srpska voditeljka emotivnom porukom naterala…

"Imala sam budžu na glavi od težine porođaja, posle sedam dana mučenja..." Srpska voditeljka emotivnom porukom naterala…

Blic 14.11.2020
Voditeljka Dušica Jakovljević danas puni 40 godina, a u ponoć su je iznenadili roditelji koji su joj na kućni prag doneli tortu. Čestitke za Dušicu pristižu u velikom broju, a voditeljka ne krije da ju je do suza dirnuo gest mame i tate, koji su… »

Vesti dana »