Povezane vesti

Zaev: Veto Sofije izvestan, ali očekujem krik prijateljstva bugarske strane

Zaev: Veto Sofije izvestan, ali očekujem krik prijateljstva bugarske strane

N1 Info 15.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je "prilično izvesno" da će Bugarska u utorak na sastanku ministara spoljnih poslova EU staviti veto na usvajanje pregovaračkog okvira sa Severnom Makedonijom. Ja sam spreman i pripremio sam… »
Zaev: Veto Sofije izvestan, ipak očekujem krik prijateljstva bugarske strane

Zaev: Veto Sofije izvestan, ipak očekujem krik prijateljstva bugarske strane

Novi magazin 15.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je "prilično izvesno" da će Bugarska u utorak na sastanku ministara spoljnih poslova EU staviti veto na usvajanje pregovaračkog okvira sa Severnom Makedonijom. "Ja sam spreman i pripremio sam… »
Zaev: Pripremio sam makedonski narod za bugarski veto

Zaev: Pripremio sam makedonski narod za bugarski veto

Politika 15.11.2020
SKOPLjE - Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je danas da postaje sve očiglednije da će Bugarska blokirati pregovore o pridruživanju Severne Makedonije Evropskoj uniji u utorak na sastanku Saveta za opšte poslove EU. On je dodao da još ima… »
Bugarsko ne makedoncima: Ništa od pregovora Skoplja sa EU! Jedan od argumenata i Tito!

Bugarsko ne makedoncima: Ništa od pregovora Skoplja sa EU! Jedan od argumenata i Tito!

Kurir 15.11.2020
Ministarka spoljnih poslova Bugarske Ekaterina Zaharijeva izjavila je danas da se Sofija protivi otvaranju pristupnih pregovora Severne Makedonije za članstvo u EU, ali se ne protivi članstvu te zemlje u EU. "Bugarska je uvek, u teškim trenucima… »
Makedoncima stopiraju pregovore za članstvo u EU, a za sve je kriv Tito?

Makedoncima stopiraju pregovore za članstvo u EU, a za sve je kriv Tito?

Alo 15.11.2020
Ministarka spoljnih poslova Bugarske Ekaterina Zaharijeva izjavila je danas da se Sofija protivi otvaranju pristupnih pregovora Severne Makedonije za članstvo u EU, ali se ne protivi članstvu te zemlje u EU. "Bugarska je uvek, u teškim trenucima… »
Bugarsko ne Severnoj Makedoniji: Ništa od pregovora Skoplja sa EU! Jedan od argumenata i Tito!

Bugarsko ne Severnoj Makedoniji: Ništa od pregovora Skoplja sa EU! Jedan od argumenata i Tito!

Večernje novosti 15.11.2020
MINISTAR spoljnih poslova Bugarske Ekaterina Zaharijeva izjavila je danas da se Sofija protivi otvaranju pristupnih pregovora Severne Makedonije za članstvo u EU, ali se ne protivi članstvu te zemlje u EU. "Bugarska je uvek, u teškim trenucima pomagala… »
Bugarska ministarka: Severna Makedonija nije spremna za EU, za demokratiju su, a veličaju Tita

Bugarska ministarka: Severna Makedonija nije spremna za EU, za demokratiju su, a veličaju Tita

Radio 021 15.11.2020
Bugarska ministarka spoljnih poslova Ekaterina Zaharieva ponovila je da Severna Makedonija nije spremna za početak pregovora sa EU. Ona je optužila Skoplje za širenje mržnje prema Bugarskoj. "Ne možeš s jedne strane da želiš da si u EU i da… »
Zaharijeva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

Zaharijeva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

N1 Info 15.11.2020
Bugarska ministarka spoljnih poslova Ekaterina Zaharijeva ponovila je da Severna Makedonija nije spremna za početak pregovora sa EU i optužila Skoplje za širenje mržnje prema Bugarskoj. "Ne možeš s jedne strane da želiš da si u EU i da… »
Zaharieva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

Zaharieva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

Slobodna Evropa 15.11.2020
Bugarska ministarka spoljnih poslova Ekaterina Zaharieva (Zakharieva) ponovila je danas (15. novembar) da Severna Makedonija nije spremna za početak pregovora sa Evropskom unijom (EU) i optužila Skoplje da širenje mržnje prema Bugarskoj. "Ne možeš s… »
Zaharieva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

Zaharieva: Skoplje ne može da želi u EU, a da slavi Tita

Novi magazin 15.11.2020
Bugarska ministarka spoljnih poslova Ekaterina Zaharieva ponovila je danas da Severna Makedonija nije spremna za početak pregovora sa EU i optužila Skoplje da širenje mržnje prema Bugarskoj. "Ne možeš s jedne strane da želiš da si u EU i da… »
Makedonci zbog Tita Ne mogu u EU? Bugarskoj ministarki se i Staljin priviđa (foto)

Makedonci zbog Tita Ne mogu u EU? Bugarskoj ministarki se i Staljin priviđa (foto)

Srbija danas 15.11.2020
Zaharieva uputila oštre reči na račun Severne Makedonije. Bugarska ministarka spoljnih poslova Ekaterina Zaharieva ponovila je da Severna Makedonija nije spremna za početak pregovora sa EU. Ona je optužila Skoplje za širenje mržnje prema Bugarskoj… »

Vesti dana »