Povezane vesti

Mir novi svetski prvak Moto GP šampionata

Mir novi svetski prvak Moto GP šampionata

Nova 15.11.2020
Đoan Mir, vozač Suzukija osvojio je, prvi put u karijeri, šampionsku titulu u Moto GP šampionatu. On je zauzeo sedmo mesto u trci za Veliku nagradu Valensije, u kojoj je pobedio Franko Morbideli iz Petronas Jamahe. Morbideli je pobedio Džeka Milera… »
Botas: Hamilton je zaslužio titulu, pokušaću sledeće godine

Botas: Hamilton je zaslužio titulu, pokušaću sledeće godine

Nova 15.11.2020
Valteri Botas, vozač Mercedesa, rekao je da je njegov timski kolega Luis Hamilton zasluženo osvojio sedmu šampionsku titulu u Formuli 1 i naveo da će sledeće godine pokušati da bude bolji od njega. Botas je matematički bio jedini konkurent… »
Hamilton: Tek sam počeo da pobeđujem

Hamilton: Tek sam počeo da pobeđujem

Nova 15.11.2020
Luis Hamilton, vozač Mercedesa, koji je izjednačio rekord Mihaela Šumahera od sedam šampionskih titula u Formuli 1, rekao je da ima utisak "kao da je tek počeo" i zahvalio je ekipi, bez koje, kako je naveo, ne bi uspeo da ostvari veliki uspeh… »
Luis Hamilton: Tek sam počeo

Luis Hamilton: Tek sam počeo

Sportski žurnal 15.11.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton koji jeizjednačio rekord Mihaela Šumahera od sedam šampionskih titula u Formuli 1, rekao je da ima utisak "kao da je tek počeo" i zahvalio je ekipi, bez koje, kako je naveo, ne bi uspeo da ostvari veliki uspeh. "Nemam… »
Najbolji vozač ili najbolji bolid svih vremena?

Najbolji vozač ili najbolji bolid svih vremena?

Mozzart sport 15.11.2020
Hamilton i zvanično stigao Šumahera. Velika nagrada Turske vratila se u kalendar Formule 1 na mala vrata, ali u velikom stilu. Luis Hamilton je trijumfom na Istanbul parku prigrabio sedmu šampionsku titulu, izjednačio se sa Mihaelom Šumaherom kojeg… »
Hamilton pokorio Tursku za sedmu titulu!

Hamilton pokorio Tursku za sedmu titulu!

N1 Info 15.11.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton obezbedio je sedmu titulu šampiona sveta tri trke pre kraja ovogodišnjeg šampionata trijumfom na Velikoj nagradi Turske, 14. rundi sezone Formule 1. Na taj način, Hamilton se izjednačio po broju titula sa Mihaelom… »
Hamilton osigurao sedmu titulu i izjednačio se sa Schumacherom

Hamilton osigurao sedmu titulu i izjednačio se sa Schumacherom

Al Jazeera 15.11.2020
Britanski vozač je u Istanbulu ostvario desetu pobjeda u sezoni i 94. u karijeri. Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) pobijedio je u nedjelju na Velikoj nagradi Turske čime je potvrdio osvajanje naslova svjetskog prvaka u Formuli, sedmog u karijeri. Tako… »
Hamilton: Sećam se kad sam gledao Šumija... Sanjajte!

Hamilton: Sećam se kad sam gledao Šumija... Sanjajte!

N1 Info 15.11.2020
Britanski automobilista Luis Hamilton izjednačio se sa Mihaelom Šumaherom osvojivši sedmu tituluu šampionatu Formule 1, a nakon trke je, ophrvan emocijama, govorio za medije o fantastičnom uspehu. Hamilton je do novog naslova prvaka stigao pobedom na… »
F1: Luis Hamilton osvojio istorijsku titulu

F1: Luis Hamilton osvojio istorijsku titulu

Dnevnik 15.11.2020
Na Velikoj nagradi Turske Luis Hamilton osvojio je prvo mesto, drugi je kroz cilj prošao Serhio Perez, a treći Sebastijan Fetel. Do ovog dana Mihael Šumaher je bio najbolji vozač Formule 1 svih vremena, jedini sa čak sedam titula, ali od sada taj… »
Od "ne rade mi: Kočnice!" do podviga za večnost! Šumaher više nije usamljeni rekorder, Luis Hamilton osvojio istorijsku…

Od "ne rade mi: Kočnice!" do podviga za večnost! Šumaher više nije usamljeni rekorder, Luis Hamilton osvojio istorijsku…

Sportal blic 15.11.2020
Do ovog dana Mihael Šumaher je bio najbolji vozač Formule 1 svih vremena, jedini sa čak sedam titula, ali od sada taj rekord deli sa Luisom Hamiltonom, novim/starim šampionom "najbržeg cirkusa na svetu". Slavni "Šumi" je prvak bio 1994, 1995, te… »
Hamilton izjednačio Šumaherov rekord od sedam šampionskih titula

Hamilton izjednačio Šumaherov rekord od sedam šampionskih titula

Novi magazin 15.11.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton osvojio je danas sedmu šampionsku titulu u Formuli 1 i izjednačio se sa Miahelom Šumaherom po broju titula, nakon što je pobedio u trci za Veliku nagradu Turske u Istanbulu. U uzbudljivoj trci na klizavoj i mokroj stazi… »
Najbolji kada je najpotrebnije: Hamilton osvojio sedmu titulu i izjednačio se sa Šumaherom!

Najbolji kada je najpotrebnije: Hamilton osvojio sedmu titulu i izjednačio se sa Šumaherom!

Večernje novosti 15.11.2020
VOZAČ Mercedesa Luis Hamilton trijumfom je završio Veliku nagradu Turske, čime je osigurao sedmu titulu šampiona Formule 1. Imao je Mercedes dosta problema tokom treninga u prethodnim danima, ali je bio najbolji kaada je to bilo najpotrebnije… »
Hamilton pobedio u Turskoj i izjednačio Šumaherov rekord!

Hamilton pobedio u Turskoj i izjednačio Šumaherov rekord!

Telegraf 15.11.2020
Neverovatna dominacija 35-godišnjeg Britanca. Britanski vozač Luis Hamilton pobedio je u trci za Veliku nagradu Turske i na tom mestu je i zvanično potvrdio izjednačavanje rekorda legendarnog Mihaela Šumahera. Hamilton je na Istanbul parku pobedio i… »

Vesti dana »