Povezane vesti

Po drugi put danas: Tramp na Tviteru objavio da je pobedio na izborima

Po drugi put danas: Tramp na Tviteru objavio da je pobedio na izborima

Večernje novosti 16.11.2020
AMERIČKI predsednik Donald Tramp po drugi put danas tvotovao je kako je pobedio. - Pobedio sam na izborima - piše u najnovijem tvitu Donalda Trampa. I won the Election! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020… »
Tramp nastavlja po svom: Ja sam pobedio na izborima!

Tramp nastavlja po svom: Ja sam pobedio na izborima!

Kurir 16.11.2020
"Ja sam pobedio na izborima", objavio je Donald Tramp na društvenim mrežama, a Tviter je opet označio tu objavu kao nepouzdanu. I WON THE ELECTION! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020 Podsetimo, aktuelni američki predsednik tokom… »
Ne zna gde bije: Tramp se posle javnog priznanja poraza ipak predomislio, najavio svoju pobedu

Ne zna gde bije: Tramp se posle javnog priznanja poraza ipak predomislio, najavio svoju pobedu

Mondo 16.11.2020
Donald Tramp ne prestaje da šokira javost. On se nakon odlašavanja na društvenim mrežama, gde je priznao gubitak, ipak predomislio i rekao da je on pobednik. Donald Tramp ne prestaje da šokira javost. On se nakon odlašavanja na društvenim mrežama… »
Tramp ponavlja da je pobedio, Tviter se ograđuje

Tramp ponavlja da je pobedio, Tviter se ograđuje

RTV 16.11.2020
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp ponovio je danas da je on pobednik nedavno održanih predsedničkih izbora. "Ja sam pobedio", napisao je Tramp na svom Tviteru. Na ovu njegovu objavu odmah je reagovala i kompanija Tviter, koja ju je… »
Tramp: Pobedio sam

Tramp: Pobedio sam

Nova 16.11.2020
Američki predsednik Donald Tramp, odbija da prizna poraz, pa je ponovo na Tviteru napisao da je on pobednik nedavno održanih predsedničkih izbora. “Ja sam pobedio”, napisao je Tramp na svom Tviter nalogu. I WON THE ELECTION! — Donald J. Trump… »
"Ustav nikad nije prekršen kao sada": Tramp se ponovo buni zbog izbora, a evo šta je rekao o Boltonu

"Ustav nikad nije prekršen kao sada": Tramp se ponovo buni zbog izbora, a evo šta je rekao o Boltonu

Blic 16.11.2020
Američki Ustav nikada ranije nije bio tako ozbiljno prekršen kao na ovim predsedničkim izborima, izjavio je američki predsednik Donald Tramp. "Zašto mediji koji plasiraju lažne vesti neprekidno pretpostavljaju da će se demokratski kandidat Džo… »
„Pobedio sam, svet nas gleda“

„Pobedio sam, svet nas gleda“

Vesti online 16.11.2020
„Pobedio sam na izborima“, napisao je američki predsednik Donald Tramp na svom Tviter nalogu. I WON THE ELECTION! — Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 16, 2020 On nije detaljnije objasnio svoju novu poruku, a prethodno je napisao „svet… »
Svet nas posmatra, rezultati su lažni: Tramp se ponovo oglasio, ukazao na kršenje Ustava SAD

Svet nas posmatra, rezultati su lažni: Tramp se ponovo oglasio, ukazao na kršenje Ustava SAD

Večernje novosti 16.11.2020
AMERIČKI Ustav nikada ranije nije bio tako ozbiljno prekršen kao na ovim predsedničkim izborima, izjavio je američki predsednik Donald Tramp. - Zašto mediji koji plasiraju lažne vesti neprekidno pretpostavljaju da će se demokratski kandidat Džo… »
Tramp: Ne priznajem pobedu Bajdena, osporavaću rezultate nameštenih izbora

Tramp: Ne priznajem pobedu Bajdena, osporavaću rezultate nameštenih izbora

Danas 15.11.2020
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da ne priznaje pobedu kandidata demokrata Džozefa Bajdena na predsedničkim izborima i da će nastaviti da osporava rezultate koje je ponovo označio kao nameštene. Tramp je na Tviteru napisao da je Bajden… »

Vesti dana »