Povezane vesti

Nije birao reči: Naš legendarni stručnjak žestoko kritikovao ‘orlove’ – Dosta više foliranja!

Nije birao reči: Naš legendarni stručnjak žestoko kritikovao ‘orlove’ – Dosta više foliranja!

Hot sport 16.11.2020
Iskusni trener Milan Živadinović razočaran je remijem Srbije protiv Mađarske i njenim ispadanjem u finalu baraža za Evropsko prvenstvo 2021. godine. On je gostujući na TV Prva rekao da je naš tim protiv Mađara u nedelju odigrao ‘bez krvi, ritma… »
"Dosta više: Foliranja!" Legenda našeg fudbala nije birala reči, žestoko raspalio po "orlovima" i rekao je ono što većina…

"Dosta više: Foliranja!" Legenda našeg fudbala nije birala reči, žestoko raspalio po "orlovima" i rekao je ono što većina…

Sportal blic 16.11.2020
Naš bivši selektor i iskusni fudbalski stručnjak u svom prepoznatljivom stilu prokomentarisao je neuspeh u finalu baraža za , kao i očajne rezultate “orlova” u Ligi nacija. Živadinović se najpre osvrnuo na igru . - Dosta više foliranja! Ako… »
Bard Živa „bljuje vatru“ posle remija sa Mađarskom

Bard Živa „bljuje vatru“ posle remija sa Mađarskom

Vesti online 16.11.2020
Iskusni trener Mian Živadinović razočaran je remijem Srbije protiv Mađarske i njenim ispadanjem u finalu baraža za Evropsko prvenstvo 2021. godine. On je gostujući na TV Prva rekao da je naš tim protiv Mađara u nedelju odigrao „bez krvi, ritma i… »
"Žao mi je tumbe, upao je u kandže neljudi": Milan Živadinović podržao selektora, žestoko kritikovao igrače!

"Žao mi je tumbe, upao je u kandže neljudi": Milan Živadinović podržao selektora, žestoko kritikovao igrače!

Mondo 16.11.2020
Smatra da Tumbaković radi u teškim uslovima. Smatra da Tumbaković radi u teškim uslovima. Nekadašnji selektor reprezentacije Jugoslavije Milan Živadinović je gostujući na TV Prva istakao da je jako nezadovoljan igrom nacionalnog tima u prethodnim… »
Živadinović kritikovao reprezentativce Srbije: To su primadone, neko je morao da završi u bolnici, a moj drug Tumba upao u…

Živadinović kritikovao reprezentativce Srbije: To su primadone, neko je morao da završi u bolnici, a moj drug Tumba upao u…

Večernje novosti 16.11.2020
NEKADAŠNjI selektor reprezentacije Jugoslavije Milan Živadinović je gostujući na TV Prva istakao da je jako nezadovoljan igrom nacionalnog tima u prethodnim mečevima. On smatra da se tim nije dovoljno zalagao u duelu sa Mađarskom. - Komentarišem… »
Naši igrači nisu Madone, već foliranti, pa nije im Mađar brat! Bard Živa "bljuje vatru" posle remija

Naši igrači nisu Madone, već foliranti, pa nije im Mađar brat! Bard Živa "bljuje vatru" posle remija

Telegraf 16.11.2020
Tumbi "podmeću noge" i rade protiv njega, uveren je Živa. Iskusni trener Mian Živadinović razočaran je remijem Srbije protiv Mađarske i njenim ispadanjem u finalu baraža za Evropsko prvenstvo 2021. godine. On je gostujući na TV Prva rekao da je… »

Vesti dana »