Povezane vesti
Ružić: Nema razloga za paniku i prelazak na onlajn nastavu
OK radio 16.11.2020
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da su se škole pokazale kao najsigurnije mesto zaštite od širenja korone, kao i da u pojedinim okruzima ta zaraza nije uopšte ušla u škole. "Tako da nema razloga ni za paniku ni za prelazak na onlajn… »
Ružić: Nema razlika ni za paniku ni za prelazak na onlajn nastavu
Jugmedia 16.11.2020
Ministar prosvete Branko Ružić kaže da je veoma važno da očuvamo prosvetni sistem, a da su se škole pokazale kao najsigurnije mesto, kao i da u pojedinim okruzima korona virus i nije uopšte ušao u škole, tako da nema razloga ni za paniku ni za… »
Ministar Ružić: Nema razloga za prelazak na onlajn nastavu
Niške vesti 16.11.2020
Što se tiče konkretnih brojki koliko je zaraženih učenika, Ružić je naveo da je u osnovnim školama taj procenat negde oko 0,1 odsto na nivou čitave Srbije. On je naglasio da su se škole pokazale kao najsigurnije mesto, jer se pokazalo da u njima… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Mladost sa severa i juga Srbije zajedno prva stiže na Terazije, na čelu kolone traktor: „Pumpaj, pumpaj“ odjekuje glavnim gradom
Nova pre 3 minutajoš 61 povezana

uživo Doček studenata na Terazijama: Prvi stigli biciklisti, tenzije kod Pionirskog parka
NIN pre 38 minutajoš 51 povezana

Srbijavoz: Nakon bezbednosnih pregleda i saglasnosti MUP, biće pokrenut saobraćaj
Insajder pre 8 satijoš 34 povezane

Studenti u blokadi stižu u Beograd: Crveni tepih kod Terazijske česme, vatromet za bicikliste...
RTV pre 3 minutajoš 34 povezane