Povezane vesti

Novak uništio Švarcmana na startu Mastersa u Londonu: Argentinac ga naljutio posle brejka na startu!

Novak uništio Švarcmana na startu Mastersa u Londonu: Argentinac ga naljutio posle brejka na startu!

Telegraf 16.11.2020
Nakon lošijeg početka, usledila je surova igra Đokovića, posle koje je došla pobeda od 6:3, 6:2. Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedom je započeo Masters u Londonu, gde je savladao Dijega Švarcmana u prvom kolu grupne faze sa 6:3, 6:2… »
Đoković: Prvi meč je uvek mali test

Đoković: Prvi meč je uvek mali test

N1 Info 16.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da se osećao dobro na terenu tokom meča sa Dijegom Švarcmanom, a dodao je da mu odgovara što će imati dan pauze pre narednog kola. Srbin je na startu takmičenja u grupi 'Tokio 1970' pobedio Dijega… »
Novak Đoković: ‘Uspeo sam da uspostavim kontrolu u ključnim momentima’

Novak Đoković: ‘Uspeo sam da uspostavim kontrolu u ključnim momentima’

Hot sport 16.11.2020
Najbolji teniser sveta je zadovoljan rezultatom i igrom. Novak je ubedljivo savladao Dijega Švarcmana na startu ATP turnira u Londonu. –Osećam se dobro iako nisam počeo meč najbolje. Bilo je nervoze, neke greške su bile napravljene u početku i… »
Novak: Za to sam da se svuda igra u dva dobijena seta

Novak: Za to sam da se svuda igra u dva dobijena seta

Nova 16.11.2020
Novak Đoković je u odličnom ritmu započeo takmičenje na ATP Tur finalu u Londonu. Pobedio je Dijega Švarcmana sa 6:3, 6:2 i pokazao da je u dobroj formi na poslednjem takmičenju sezone. Đoković je tako na najbolji način otvorio takmičenje u… »
Dodatna motivacija: Novak ruši tri Federerova rekorda ako trijumfuje u Londonu

Dodatna motivacija: Novak ruši tri Federerova rekorda ako trijumfuje u Londonu

Večernje novosti 16.11.2020
FANTASTIČNO je Novak Đoković otpočeo učešće na Mastersu u Londonu. Pobedom nad Dijegom Švarcmanom (2:0) juri šesti trijumf na turniru u Londonu. Novak će u slučaju da osvoji trofej oboriti čak tri rekorda Rodžera Federera. O jednom se već… »
Švarcman: Šta je teško kada Novak igra najbolje? Sve je teško, on je izuzetan!

Švarcman: Šta je teško kada Novak igra najbolje? Sve je teško, on je izuzetan!

Večernje novosti 16.11.2020
ARGENTINSKI teniser Dijego Švarcman kratko je prokomentarisao duel sa Novakom Đokovićem. Argentinski teniser Dijego Švarcman kratko je prokomentarisao duel sa Novakom Đokovićem. Đoković je u prvom kolu grupne faze Završnog turnira pobedio… »
Novak poslao poruku navijačima nakon trijumfa: Volimo vas i nedostajete nam

Novak poslao poruku navijačima nakon trijumfa: Volimo vas i nedostajete nam

Hot sport 16.11.2020
Najbolji tensier sveta Novak Đoković bio je zadovoljan posle uvodne pobede na Završnom Mastersu u Londonu. Prilično lako je savladao Dijega Švarcmana u dva odigrana seta (6:3, 6:2). PROČITAJTE JOŠ: UBEDLJIV START ĐOKOVIĆA U LONDONU: Novak… »
Đoković pobedio Švarcmana na startu ATP finala u Londonu

Đoković pobedio Švarcmana na startu ATP finala u Londonu

Dnevnik 16.11.2020
LONDON: Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je startovao na ATP finalu u Londonu, pošto je u meču prvog kola grupe "Tokio 1970" savladao Argentinca Dijega Švarcmana 6:3, 6:2. Švarcman je napravio prvi brejk, poveo 2:1, ali je Đoković… »
Đoković izgubio 5 gemova, ali mu ipak jedno smeta: Novaku bilo gusto do jednog detalja, pa poslao poruku navijačima!

Đoković izgubio 5 gemova, ali mu ipak jedno smeta: Novaku bilo gusto do jednog detalja, pa poslao poruku navijačima!

Mondo 16.11.2020
Srpski teniser je pobedom počeo turnir u Londonu. Srpski teniser je pobedom počeo turnir u Londonu. Novak Đoković je trijumfalno krenuo u pohod na titulu! Pobeda u Lonodnu bi bila kruna još jedne sjajne sezone, ali i šesti trofej sa Završnog… »
Uspešan start: Đoković maksimalan protiv Švarcmana

Uspešan start: Đoković maksimalan protiv Švarcmana

N1 Info 16.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedom je počeo takmičenje na Završnom mastersu. Srbin je u prvom kolu grupe 'Tokio 1970' savladao Argentinca Dijega Švarcmana 6:3, 6:2. Srpski teniser ostvario je 40. pobedu u sezoni. Na završnom mastersu… »
Oglasio se Novak: Iako stojim sâm… FOTO

Oglasio se Novak: Iako stojim sâm… FOTO

Nova 16.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, šestu kalendarsku godinu je završio na prvom mestu ATP liste. On je u Londonu, uoči početka Završnog masters turnira dobio trofej namenjen najboljem teniseru godine. Pročitajte još: Šekspirovo tenisko… »
Novak se oglasio na društvenim mrežama: Srpski teniser se zahvalio na podršci!

Novak se oglasio na društvenim mrežama: Srpski teniser se zahvalio na podršci!

Hot sport 16.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zahvalio se na podršci koju je dobijao svih ovih godina. Srpski igrač je šesti put u karijeri uspeo da završi godinu na prvom mestu na ATP rang listi. – Zahvalan sam na velikoj energiji koju dobijam kroz… »
UŽIVO Novakov šesti pohod na London, sa Švarcmanom na startu

UŽIVO Novakov šesti pohod na London, sa Švarcmanom na startu

Nova 16.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, od 15 sati igra protiv Dijega Švarcmana prvi meč na Završnom masters turniru u Londonu. Srpski as je već dobio pehar namenjen teniseru koji kalendarsku godinu završava na prvom mestu ATP liste. Đoković je… »
Noletova poruka zahvalnosti pred duel sa Švarcmanom

Noletova poruka zahvalnosti pred duel sa Švarcmanom

Sportske.net 16.11.2020
Uz dosta emocija doživeo je jučerašnje priznanje. Novaku Đokoviću je juče, pred početak završnog Mastersa sezone u Londonu, uručen pehar koji pripada najboljem igraču sveta na kraju svake sezone. On će danas od 15 časova startovati na… »
Novak: Iako stojim sam...

Novak: Iako stojim sam...

N1 Info 16.11.2020
U nedelju je u O2 areni Novaku Đokoviću uručen pehar za šestu godinu završenu na prvom mestu ATP liste. Neuobičajeno, ali kao da se već privikavamo na to, bez navijača, bez aplauza... Novak Đoković je dan pred početak pohoda na šestu titulu na… »
Novak primio pehar, pa ga odmah "prosledio kome pripada": Izliv emocija Đokovića u Londonu: Moje srce ide njima, i molitva!

Novak primio pehar, pa ga odmah "prosledio kome pripada": Izliv emocija Đokovića u Londonu: Moje srce ide njima, i molitva!

Sportal blic 16.11.2020
Dan pošto je šesti put u karijeri dobio trofej za najboljeg igrača na kraju godine, oglasio se . Pred početak Završnog turnira u Londonu je ATP uručio trofej srpskom asu, a onda i čestitao na način koji je . Pred start turnira je Đokoviću… »

Vesti dana »