Povezane vesti

Grad novi SAD obeležio slavu: - Đurđic Vučević: Dočekaćemo bolja vremena, uz uspomenu na one koji su bitku izgubili

Grad novi SAD obeležio slavu: - Đurđic Vučević: Dočekaćemo bolja vremena, uz uspomenu na one koji su bitku izgubili

Blic 16.11.2020
Povodom slave Grada Novog Sada – Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj kući, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Tom činu… »
Vučević: Novi Sad doživljavam kao jednu veliku porodicu, kojoj imam da poručim da ćemo pobediti i ovog protivnika

Vučević: Novi Sad doživljavam kao jednu veliku porodicu, kojoj imam da poručim da ćemo pobediti i ovog protivnika

Mondo 16.11.2020
Povodom slave Grada Novog Sada - Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj kući, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Povodom slave… »
"Novi Sad posmatram kao veliku porodicu" Miloš Vučević prisustvovao sečenju slavskog kolača povodom Đurđica (foto)

"Novi Sad posmatram kao veliku porodicu" Miloš Vučević prisustvovao sečenju slavskog kolača povodom Đurđica (foto)

Srbija danas 16.11.2020
Grad Novi Sad obeležio je svoju slavu - Đurđic, a svečanosti je prisustvovao i gradonačelnik Miloš Vučević. Povodom slave Grada Novog Sada - Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj… »
Slava Grada Novog Sada obeležena uz poštovanje epidemioloških mera

Slava Grada Novog Sada obeležena uz poštovanje epidemioloških mera

Dnevnik 16.11.2020
Povodom slave Grada Novog Sada – Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj kući, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Tom činu… »
FOTO: Uz poštovanje epidemioloških mera obeležen Đurđic – slava Grada Novog Sada

FOTO: Uz poštovanje epidemioloških mera obeležen Đurđic – slava Grada Novog Sada

Moj Novi Sad 16.11.2020
Povodom slave Grada Novog Sada, danas je u Gradskoj kući upriličena ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Tom činu… »
Uz poštovanje epidemioloških mera obeležena slava Grada Novog Sada

Uz poštovanje epidemioloških mera obeležena slava Grada Novog Sada

RTV 16.11.2020
NOVI SAD - Povodom slave Grada Novog Sada – Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj kući, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Tom… »
Vučević: Novi Sad doživljavam kao jednu veliku porodicu, kojoj imam da poručim da ćemo pobediti i ovog protivnika

Vučević: Novi Sad doživljavam kao jednu veliku porodicu, kojoj imam da poručim da ćemo pobediti i ovog protivnika

Kurir 16.11.2020
Povodom slave Grada Novog Sada – Đurđic upriličena je ceremonija sečenja slavskog kolača i blagosiljanje slavskog žita u Gradskoj kući, nakon čega je besedu održao Episkop mohački Isihije uz sasluženje novosadskog sveštenstva. Tom činu… »

Vesti dana »