Povezane vesti

Odlazak Ivana Bekjareva

Odlazak Ivana Bekjareva

Politika 16.11.2020
Glumac Ivan Bekjarev preminuo je u ponedeljak u Beogradu, u 75. godini života, ostavivši za sobom više od 150 uloga u pozorištu, od čega oko 60 u Jugoslovenskom dramskom pozorištu čiji član i prvak je bio 33 godine, preko 50 filmova, brojne… »
Nećemo te zaboraviti, stevice kurčubiću: Bolji život bila je uloga karijere, ove scene su odavno ušle u legendu! (video)

Nećemo te zaboraviti, stevice kurčubiću: Bolji život bila je uloga karijere, ove scene su odavno ušle u legendu! (video)

Kurir 16.11.2020
Slavni srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u 74. godini. Izgubio je bitku za život i otišao u legendu. Bekjarev je rođen 6. aprila 1946. godine u Beogradu. Po završetku Šeste beogradske gimnazije, upisao je Fakultet dramskih umetnosti, a… »
Preminuo Ivan Bekjarev

Preminuo Ivan Bekjarev

Nova 16.11.2020
Poznati srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u 74. godini od posledica koronavirusa. Vest o smrti Ivana Bekjareva objavio je glumac Saša Joksimović. “Svemu si me naučio, moj si drugi otac bio. Sećam se kada sam te upoznao dragi profesore… »
Umro glumac Ivan Bekjarev

Umro glumac Ivan Bekjarev

Novi magazin 16.11.2020
Glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini, javila je večeras Radio televizija Srbije. Ivan Bekjarev je krajem oktobra bio pozitivan na koronavirus, a tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma "Bilo Jednom u Srbiji". Bekjarev je jedan od… »
Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Al Jazeera 16.11.2020
On se prošlog mjeseca zarazio korona virusom, a prije desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje. Poznati glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u Beogradu, u 75. godini, prenosi agencija Tanjug i tamošnji mediji. Kako prenose beogradski mediji… »
Preminuo Ivan Bekjarev

Preminuo Ivan Bekjarev

Nedeljnik 16.11.2020
Screenshot N1 Glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 75. godini, preneo je RTS. On se prethodnih nekoliko sedmica borio sa kovidom-19. ”Užasno sam, u bolnici sam i ne zna se do kada ću ostati”, rekao je on pre desetak dana za Blic. Desetak dana pre… »
Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Prva 16.11.2020
Poznati srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u Beogradu, u 74. godini. Kako prenose beogradski mediji, Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje. Dugo je bio na Infektivnoj klinici… »
Preminuo Ivan Bekjarev

Preminuo Ivan Bekjarev

BizLife 16.11.2020
Poznati srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini. Bekjarev je krajem oktobra bio pozitivan na koronavirus. Tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma “Bilo Jednom u Srbiji”. Bekajrev je jedan od najznačajnijih jugoslovenskih i… »
Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Noizz 16.11.2020
Poznati glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u Beogradu. Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje. Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu nakon što je tokom snimanja… »
Preminuo Ivan Bekjarev: Legendarni glumac napustio nas u 74. godini

Preminuo Ivan Bekjarev: Legendarni glumac napustio nas u 74. godini

Kurir 16.11.2020
Glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini. Odigao je veliki broj uloga, a najviše ćemo ga pamtiti po liku čuvenog Stevice Kurčubića u seriji "Bolji život". Vest o njegovoj smrti objavio je glumac Saša Joksimović na svom Instagramu, gde se… »
Preminuo Ivan Bekjarev

Preminuo Ivan Bekjarev

Radio 021 16.11.2020
Proslavljeni srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini života. Ivan Bekjarev je krajem oktobra bio pozitivan na koronavirus. Tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma "Bilo Jednom u Srbiji". Bekjarev je jedan od najznačajnijih… »
Preminuo Ivan Bekjarev

Preminuo Ivan Bekjarev

N1 Info 16.11.2020
Poznati glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 75. godini, prenosi RTS. Ivan Bekjarev je krajem oktobra bio pozitivan na koronavirus. Tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma "Bilo Jednom u Srbiji", piše RTS. Bekjarev je jedan od najznačajnijih… »
Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Telegraf 16.11.2020
Glumac je preminuo u 75. godini života i borio se sa korona virusom. Poznati glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 75. godini života. Od njega se emotivnom porukom oprostio glumac Saša Joksimović. - Svemu si me naučio, moj si drugi otac bio. Sećam se… »

Vesti dana »