Povezane vesti

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Slobodna Evropa 17.11.2020
Poznati srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini. Krajem oktobra bio je pozitivan na korona virus. Tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma "Bilo jednom u Srbiji", prenosi Radio-televizija Srbije. Ivan Bekjarev rođen je 6. aprila… »
Komemoracija povodom smrti Ivana Bekjareva: Evo kada i gde će biti održana

Komemoracija povodom smrti Ivana Bekjareva: Evo kada i gde će biti održana

Večernje novosti 17.11.2020
POVODOM smrti glumca Ivana Bekjareva biće organizovan komemorativni skup u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, čije je bio član od 1968. do 2001. godine, kada se za to budu stekli uslovi zbog trenutne epidemiološke situacije, saopštili su iz tog… »
Poslednja uloga ivana bekjareva: Snimanje je obustavljeno zbog njegove bolesti, nadao je da će se nastaviti

Poslednja uloga ivana bekjareva: Snimanje je obustavljeno zbog njegove bolesti, nadao je da će se nastaviti

Večernje novosti 17.11.2020
GLUMAC Ivan Bekjarev preminuo je danas, 16. novembra u Beogradu u 74. godini. Svoju prvu ulogu odigrao je 1967. godine, u filmu "Bokseri idu u raj", a nakon toga uloge su se nizale. Imao je više od 150 uloga u pozorištu, od čega oko 60 u Jugoslovenskom… »
Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Preminuo glumac Ivan Bekjarev

Danas 17.11.2020
Poznati glumac Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini, prenosi RTS. Ivan Bekjarev je krajem oktobra bio pozitivan na korona virus. Tada je saopšteno da je obustavljeno snimanje filma „Bilo Jednom u Srbiji“. Bekajrev je jedan od najznačajnijih… »
Umro Ivan Bekjarev: Glumac nas napustio u 74. godini

Umro Ivan Bekjarev: Glumac nas napustio u 74. godini

Blic 16.11.2020
Poznati glumac Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu, saznaje "Blic". Bekjarev se prošlog meseca zarazio korona virusom, a pre desetak dana pogoršalo mu se zdravstveno stanje. Poslednjih nedelja bio je na Infektivnoj klinici u Beogradu. Glumac je… »
Poslednja uloga ivana bekjareva: Snimanje filma Petra Ristovskog bilo je obustavljeno zbog glumčeve borbe sa koronom

Poslednja uloga ivana bekjareva: Snimanje filma Petra Ristovskog bilo je obustavljeno zbog glumčeve borbe sa koronom

Blic 16.11.2020
Ivan Bekjarev umro je danas u Beogradu. Poslednja njegova uloga bila je u filmu “Bilo jednom u Srbiji” reditelja Petra Ristovskog. Međutim, krajem oktobra snimanje je obustavljeno jer je Bekjarev saznao da je pozitivan na virus korona. Glumac je tada… »
Posle velike nade tragičan kraj: Pre samo dvadeset dana je tvrdio da je dobro, a onda se situacija pogoršala - Užasno se…

Posle velike nade tragičan kraj: Pre samo dvadeset dana je tvrdio da je dobro, a onda se situacija pogoršala - Užasno se…

Večernje novosti 16.11.2020
GLUMAC Ivan Bekjarev preminuo je u 74. godini, a pre samo nekoliko dana oglasio se sa Infektivne klinike gde je ležao zbog koron virusa. - Bole me pluća i teško dišem, užasno se osećam. Danima sam na Infektivnoj klinici, nisam dobro, ali nadam se da… »
Po ovome ćemo pamtiti ivana bekjareva: Legendarni glumac zauvek će živeti kroz svoje uloge

Po ovome ćemo pamtiti ivana bekjareva: Legendarni glumac zauvek će živeti kroz svoje uloge

Večernje novosti 16.11.2020
POZNATI srpski glumac Ivan Bekjarev preminuo je danas u 74. godini. Ivan Bekjarev, legenda srpskog glumišta, rođen je u Beogradu 6. aprila 1946. godine. Posle završetka osnovne škole, Ivan je upisao Šestu beogradsku gimnaziju, a zatim i Fakultet… »
Poslednji intervju bekjareva za Novosti: Teško mi je u izolaciji, navikao sam da budem non-stop u akciji

Poslednji intervju bekjareva za Novosti: Teško mi je u izolaciji, navikao sam da budem non-stop u akciji

Večernje novosti 16.11.2020
JEDAN od najznačajnijih srpskih glumaca Ivan Bekjarev (74) preminuo je od posledica virusa korona. Iza njega su ostale maestralno odigrane uloge, ali i veliki broj intervjua koji će ostati upamćeni. Prenosimo vam u celosti poslednji glumčev razgovor… »

Vesti dana »