Povezane vesti

Zorić i Jovanović: Na srpskim ulicama vodi se rat domaćih, a ne uvezenih klanova

Zorić i Jovanović: Na srpskim ulicama vodi se rat domaćih, a ne uvezenih klanova

N1 Info 17.11.2020
Rat klanova koji se vodi na beogradskim ulicama nije sukob kriminalaca iz drugih država, kako tvrde srpski zvaničnici, kažu novinarke Jelena Zorić i Bojana Jovanović. "Crnogorski škaljarski i kavački klanovi, koji vode rat od 2015. godine su na… »
Vulin: Više policije na ulicama radi efikasnijeg sprovođenja protivepidemijskih mera

Vulin: Više policije na ulicama radi efikasnijeg sprovođenja protivepidemijskih mera

Danas 17.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Srbije, Aleksandar Vulin, najavio je danas da će policija biti „u nešto povišenom broju” na ulicama, da bi se efikasnije poštovale mere uvedne zbog epidemije korona virusa. Napomenuo je da je za proveru poštovanja… »
Vulin: Kriminalci neće imati svoju državu - ili mafija ili mi

Vulin: Kriminalci neće imati svoju državu - ili mafija ili mi

N1 Info 17.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin poručio je da je država odlučna u nameri da se obračuna s organizovanim kriminalom i mafijom i najavio da će policiji zadatak biti i kako da se izbori sa uličnim kriminalom, spreči prodaju droge u… »
Vulin: U ovoj zemlji mafija ne može da ima svoju državu

Vulin: U ovoj zemlji mafija ne može da ima svoju državu

Novi magazin 17.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin je rekao za da je na čelo tog ministarstva došao da bi nastavio borbu s kriminalom i da posebno pojača borbu protiv organizovanog kriminala. Aleksandar Vulin je, gostujući u Dnevniku RTS-a, rekao da će… »
Komunalna milicija kontroliše kafiće, policija asistira

Komunalna milicija kontroliše kafiće, policija asistira

Nova 17.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin, govoreći o novim merama usmerenim na suzbijanje širenja virusa Kovid 19 koje stupaju na snagu večeras, objasnio je gostujući na RTS-u, da je za proveru poštovanja mera zadužena komunalna milicija, ali… »
Vulin: U ovoj zemlji mafija neće imati svoju državu – ili mafija ili mi

Vulin: U ovoj zemlji mafija neće imati svoju državu – ili mafija ili mi

Danas 17.11.2020
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin poručio je da je država odlučna u nameri da se obračuna s organizovanim kriminalom i mafijom i najavio da će policiji zadatak biti i kako da se izbori sa uličnim kriminalom, spreči prodaju droge u… »
Više policije na ulicama Vulin zapretio: Mafija neće i ne može da ima svoju državu

Više policije na ulicama Vulin zapretio: Mafija neće i ne može da ima svoju državu

Večernje novosti 17.11.2020
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da će policija večeras, kada stupaju na snagu nove mere za suzbijanje korona virusa, biti na ulicama u nešto većem broju i bliže prostorima gde eventualno može da se krši javni red i mir. -… »

Vesti dana »