Povezane vesti

Sofija Milošević prvi put o Lukinoj bivšoj devojci, sa kojom fudbaler ima sina: "Nikakvog braka nije bilo! Sve se…

Sofija Milošević prvi put o Lukinoj bivšoj devojci, sa kojom fudbaler ima sina: "Nikakvog braka nije bilo! Sve se…

Blic 17.11.2020
Sofija Milošević prvi put je javno govorila o bivšoj izabranici Luke Jovića, Anđeli Manitašević, sa kojom fudbaler ima sina Davida. Luka je sa Anđelom dobio naslednika u februaru prošle godine, a nekoliko meseci kasnije otpočeo je vezu sa… »
Sofija Milošević: Luka nije dinar dao za moj porođaj

Sofija Milošević: Luka nije dinar dao za moj porođaj

Nova 17.11.2020
Manekenka Sofija Milošević gostovala je u jutarnjem programu na Prvoj televiziji prvi put nakon porođaja, gde je govorila o vezi sa fudbalerom Lukom Jovićem, ali i prozivkama na račun svog izgleda. “Mnogo ljudi me pita za kilažu, ali mislim da je… »
Sofija prvi put o devojci sa kojom Luka ima sina: Nikakvog braka nije bilo, sve se iskristalisalo!

Sofija prvi put o devojci sa kojom Luka ima sina: Nikakvog braka nije bilo, sve se iskristalisalo!

Telegraf 17.11.2020
- Ne volim da me zovu dizajnerkom, to mi nije struka. Samo imam osećaj za biznis, šopingholičarka sam i nekako znam šta žene vole. Samo sam poslovna žena - rekla je manekenka. Manekenka Sofija Milošević pre nekoliko meseci dobila je sina Alekseja… »
Prvo pojavljivanje: Sofije Milošević nakon porođaja: Otkrila da ona i Luka ni dinar nisu dali za njen porođaj: "Znam da ovo…

Prvo pojavljivanje: Sofije Milošević nakon porođaja: Otkrila da ona i Luka ni dinar nisu dali za njen porođaj: "Znam da ovo…

Blic 17.11.2020
Manekenka Sofija Milošević gostovala je u jutarnjem programu na Prvoj televiziji prvi put nakon porođaja gde je govorila o vezi sa Lukom, ali i prozivkama na račun njenog izgleda. - Mnogo ljudi me pitaju za kilažu, ali mislim da je genetika u… »
Sofija Milošević prvi put u javnosti nakon porođaja: Manekenka otkrila zašto ona i Luka spavaju u odvojenim sobama!

Sofija Milošević prvi put u javnosti nakon porođaja: Manekenka otkrila zašto ona i Luka spavaju u odvojenim sobama!

Mondo 17.11.2020
Manekenka pričala o majčinstvu, novom poslu i porođaju. Manekenka pričala o majčinstvu, novom poslu i porođaju. Sofija Milošević prvi put nakon porođaja u domaćoj javnosti! Manekenka je pre nekoliko meseci sa Lukom Jovićem dobila sina Alekseja… »

Vesti dana »