Povezane vesti

Komemoracija u Vukovaru počela političkim skandalom

Komemoracija u Vukovaru počela političkim skandalom

N1 Info 17.11.2020
U Vukovaru danas polaganje venaca žrtvama rata i to uoči zvanične komemoracije i Kolone sećanja. Političke razmirice i podela žrtava na srpske i hrvatske - obeležili su ovaj dan. Izvor: N1 Zagreb "Mi smo pogrešili, ja sam pogrešio", opet je… »
Veran Matić u Vukovaru odao počast hrvatskim i srpskim žrtvama rata

Veran Matić u Vukovaru odao počast hrvatskim i srpskim žrtvama rata

N1 Info 17.11.2020
Specijalni izaslanik predsednika Srbije Veran Matić danas je u Vukovaru odao počast hrvatskm i srpskim žrtvama rata i najavio da će sutra biti u vukovarskoj Koloni sećanja, povodom Dana sećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sećanja na žrtvu… »
Boris Milošević odao počast svim žrtvama u Vukovaru

Boris Milošević odao počast svim žrtvama u Vukovaru

Alo 17.11.2020
Delegacija Srpskog narodnog vijeća predvođena potpredsednikom Vlade Republike Hrvatske Borisom Miloševićem danas je odala počast žrtvama, koje su građani i građanke Vukovara podneli u ratu 1991-1995. Delegaciju je predvodio Boris Milošević… »
Delegacija SNV položila venac za srpske žrtve u Vukovaru

Delegacija SNV položila venac za srpske žrtve u Vukovaru

RTS 17.11.2020
Delegacija Srpskog narodnog vijeća odala je poštu žrtvama, koje su građani i građanke Vukovara podneli u ratu 1991-1995. Milorad Pupovac ponovio je želju da sutra prisustvuje komemoraciji hrvatskim žrtvama u ravnokotarskoj Škabrnji, ali, ako ima… »
Odata pošta žrtvama u Vukovaru

Odata pošta žrtvama u Vukovaru

RTV 17.11.2020
VUKOVAR - Delegacija Srpskog narodnog vijeća odala je danas poštu žrtvama, koje su građani i građanke Vukovara podneli u ratu 1991-1995. Delegaciju SNV čine Boris Milošević, potpredsednik hrvatske vlade, Veran Matić, specijalni izaslanik… »
Delegacija SNV, bez Milasa, položila venac u Dunav

Delegacija SNV, bez Milasa, položila venac u Dunav

Politika 17.11.2020
VUKOVAR – Delegacija Srpskog narodnog vijeća odala je danas poštu žrtvama, koje su građani i građanke Vukovara podneli u ratu 1991-1995. Delegaciju SNV čine Boris Milošević, potpredsednik hrvatske vlade, Veran Matić, specijalni izaslanik… »

Vesti dana »